Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malý Dunaj III začali kopať

30.11.2010 | Ľuboš Mistrík | © 2010 News and Media Holding

V Podunajských Biskupiciach štartuje výstavba dlho odkladaného projektu

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Developerské spoločnosti sa na základe oživenia realitného trhu v posledných mesiacoch rozhodujú pokračovať vo svojich projektoch. Ďalšie etapy avizujú viacerí, spoločnosť Penzión, stavebné družstvo v týchto dňoch začína výstavbu odkladaného projektu Malý Dunaj III v bratislavských Podunajských Biskupiciach.

Ide o projekt na rohu Popradskej a Kazanskej ulici neďaleko rušnej cesty smerom na Dunajskú Lužnú. Aj preto sa počíta najmä s menšími bytmi s výmerou od približne 40 po necelých 92 štvorcových metrov. Ceny sa podľa oficiálnej webstránky pohybujú medzi 1 600 až 1 700 eur/m2 vrátane DPH, väčšie byty majú v cene aj parkovacie miesto.

Na predaj je 84 bytov v dvoch sedemposchodových obytných blokoch. „Predaj sme opäť spustili pred pár týždňami, zatiaľ máme záujemcov na približne 7 percent bytov,“ pre TRENDreality.sk približuje Marek Kaľavský z Penziónu. Termín dokončenia je podľa neho stanovený na začiatok roka 2012.

Malý Dunaj III ako pokračovanie bytoviek pozdĺž Kazanskej ulice predstavil developer už v závere roka 2008. Vtedy však architektonický návrh i objemy komplexu vyzerali trochu odlišne, s príchodom krízy svoje predstavy zreálnil.

Pri predpokladanom štarte výstavby vo februári 2009 sa byt s obytnou plochou 60 m2 ponúkal za 4,9 milióna Sk, o rok neskôr po prekreslení a zefektívnení za 105-tisíc eur, rovnako ako dnes. Dôvodom meškania výstavby bolo podľa M. Kaľavského prehodnocovanie financovania zo strany banky – Slovenskej sporiteľne. „Preto sme byty vlani z predaja stiahli,“ dôvodí.

V ponuke sú aj štyri nebytové priestory pripravené pre menšie obchody a služby. Ich výmera je od 46 po vyše 200 m2 a cena spolu s DPH a troma parkovacími státiami ku každému priestoru dosahuje 96- až 390-tisíc eur.

Blízko Malého Dunaja II vzniklo v uplynulých rokoch viacero novostavieb, priamo oproti Malému Dunaju sa začal stavať aj holandský Mendelsohn. Tento projekt je však od leta 2009 pozastavený.

Zobraziť Malý Dunaj III na väčšej mape

fcb promo facebook

Vizualizácia - Penzión, stavebné družstvo

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Našli ste u nás zaujímavé články?

Pridajte si ich na svoj web pomocou spravodajského widgetu

Realitná inzercia

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby!

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby! Výhodná ponuka: 3 a 4-izbové byty v rodinných domoch s vlastnými záhradami, terasami a parkovacími miestami v cene vo vyhľadávanej lokalite BA – Devín.

Predaj - Prímorské vily v Chorvátsku

Predaj - Prímorské vily v Chorvátsku HERRYS ponúka na predaj vily na ostrove Ugljan v Chorvátsku. Krásne prostredie, plne zariadené s vlastným bazénom a plážou. Ceny začínajú od 280 000 EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, kolaudácia - koniec roka 2016.

PREDAJ - Záhorské sady, od 697 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 697 m2, BA IV HERRYS predáva exkluzívny pozemok s výmerou 697 m2 v Záhorskej Bystrici za 149 855 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

ZLATÉ KRÍDLO,konečne SMART byty v Krasňanoch

ZLATÉ KRÍDLO,konečne SMART byty v Krasňanoch Zlaté krídlo pre Vás staviame a následne aj spravujeme. Inteligencia bytov a spoločných priestorov znamená nízke prevádzkové náklady. Použite materiály sú TOP

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Posledné Kancelárie FLEXIfloor na Košickej

Posledné Kancelárie FLEXIfloor na Košickej Posledné 2 kancelárie voľné na flexifloore. Maximálny komfort, TOP technológie, služby, 24h prístup, zasadačka a ihneď k dispozícii. Výborná dostupnosť.

Pridať inzerát