Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Slnečnice naštartovali výstavbu tretej bytovky v zóne Mesto

23.09.2016 | Ľuboš Mistrík | © 2016 News and Media Holding

Petržalská obytná zóna Slnečnice sa naďalej rozrastá. Developerská skupina Cresco dala do ponuky ďalších 360 bytov v rámci bytovky označenej A3 v zóne Mesto. Kupujúci tak majú na výber z ďalších stoviek jednotiek priamo pozdĺž Panónskej ulice na okraji mestskej časti.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 9

Nový objekt začali stavať v septembri, jeho dokončenie je naplánované na prvý kvartál roku 2019. Nachádza sa najbližšie k budúcej konečnej petržalskej električky, ktorú musí mesto kvôli čerpaniu eurofondov dokončiť v roku 2020. Bytovka tak stojí na rohu celej zóny.

V ponuke sú všetky byty na dvanástich podlažiach. Ich ceny sa pohybujú na úrovni medzi 1 800 až 1 900 eur/m2 vrátane DPH. Oproti predošlým etapám stúpli, nakoľko ešte pred niekoľkými mesiacmi bola suma 1 800 stropom a ceny štartovali už na 1 600. Podľa oficiálnej webstránky je v dome A3 voľných 336 bytov.

Z predošlých dvoch objektov vyrastajúcich v susedstve je nepredaných menej. V prvom len 10, v druhom niečo vyše 120, pričom každá bytovka obsahuje zhruba 360 jednotiek. Dokončenie prvej je naplánované na druhý kvartál budúceho roku, druhú chcú dobudovať v treťom štvrťroku 2018.

Neprehliadnite

Vnútri domov vznikne zelený vnútroblok, byty na prízemí majú aj predzáhradky. Popri ostatných objektoch sa očakáva aj park oddeľujúci existujúci trojicu domov od ďalších fáz umiestnených ďalej od sídliska.

V Slnečniciach sú dnes v ponuke celkovo stovky bytov, počítajúc aj zónu Viladomy umiestnenú pozdĺž cesty do Rusoviec. Koncom tohto roka je v pláne kolaudácia prvej zo siedmich rozostavaných domov. Cresco Group buduje aj okružnú križovatku spájajúcu Dolnozemskú a Panónsku cestu s výpadovkou na Rusovce.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 9

Tagy Cresco, Slnečnice

Našli ste u nás zaujímavé články?

Pridajte si ich na svoj web pomocou spravodajského widgetu

Realitná inzercia

Bývajte tam, kde to máte radi

Bývajte tam, kde to máte radi V Bratislave vzniká nová mestská štvrť. Spoločnosť HERRYS ponúka exkluzívne projekt NOVÝ RUŽINOV! Byty a apartmány s výmerami od 27,88 m2 do 75,30 m2.

TREENIUM - bývanie s vlastným stromom

TREENIUM - bývanie s vlastným stromom HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardné byty a mezonety v projekte TREENIUM v Ružinove. 18 podlaží, unikátne riešenie zelene, 24h recepcia a fitness.

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby!

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby! Výhodná ponuka: 3 a 4-izbové byty v rodinných domoch s vlastnými záhradami, terasami a parkovacími miestami v cene vo vyhľadávanej lokalite BA – Devín.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, kolaudácia - koniec roka 2016.

Na predaj 93m2 2-izbový byt v Starom Meste

Na predaj 93m2 2-izbový byt v Starom Meste Smart Brokers vám ponúka veľký 2-izbový byt s balkónom a garážovým státim v centre mesta Bratislava. Dom v ktorom sa nachádza bol postavený a kolaudovaný 2005

Ideálne orientované pozemky Nová Dedinka

Ideálne orientované pozemky Nová Dedinka Ponúkame stavebné pozemky s vlastným jazerom a lesoparkom v obci Nová Dedinka iba 3 km od Bernolákova. Ceny pozemkov už od 39 900 € s DPH.

Nové byty v Dúbravke - TUJETOIN

Nové byty v Dúbravke -  TUJETOIN Výborná občianska vybavenosť a pestré možnosti trávenia voľného času v blízkosti Devínskej Kobyly zaručujú pohodové bývanie - 2.etapa, 1-3 izb. byty

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Pridať inzerát