Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Ružinove vyrastie radová zástavba Brick Park

14.11.2016 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

V bratislavskej štvrti Trnávka patriacej do mestskej časti Ružinov sa chystá výstavba 32 bytov v jedenástich radových rodinných domoch. Projekt Brick Park developerskej skupiny Cresco Invest Group nahradí nevyužívanú administratívnu budovu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Brick Park vyrastie na Vrútockej ulici na pozemku s rozlohou takmer 3 500 štvorcových metrov v susedstve sídla Rádia Expres. Dva rady domov budú rovnobežné s Vrútockou ulicou. Šesť bude mať prístup z ulice a päť z vnútrobloku.

Okrem jedného dvojpodlažného budú všetky domy trojpodlažné, na každom podlaží bude jeden byt. V ponuke prevláda 21 dvojizbových bytov s výmerami 50 a 55 štvorcových metrov. Ďalších sedem je trojizbákov s plochami 68 až 84 m2 doplnených o štyri štvorizbové jednotky so 79 m2. Každý byt má balkón, na prízemí predzáhradku.

Brick ParkZdroj: Cresco Invest Group

Parkovanie bude zabezpečené prevažne v podzemnej garáži, kde vznikne 32 miest, ďalších 13 má byť vo vnútrobloku. V garáži sú aj pivničné kobky.

„Predpokladáme, že stavať by sme začali na jar budúceho roku,“ hovorí Martin Šechny, konateľ Cresco Invest Group. Dodáva, že výstavba by mala trvať 16 mesiacov, dokončenie by tak pripadalo na koniec roka 2018.

Samotnej výstavbe bude predchádzať zbúranie nevyužívanej dvojpodlažnej administratívnej budovy a garáží, ktoré stoja na pozemku. Búrať plánuje investor ihneď po získaní stavebného povolenia, aby mohol plynulo nadviazať výstavbou.

Brick ParkZdroj: Cresco Invest Group

Aktuálne developer spustil rezervácie bytov. Predaj sa začne po získaní stavebného povolenia. Ceny sa pohybujú okolo 2 200 až 2 300 eur za štvorcový meter. Dvojizbové byty tak stoja od 117-tisíc do 144-tisíc eur, trojizbové sa začínajú na 163 tisícoch a štvorizbáky od 200-tisíc eur.

Záujem sa podľa M. Šechneho už začína prejavovať. „Brick Park je trochu iný ako ostatná ponuka. Je to predsa len rodinný dom, komornejšie bývanie v tichšom prostredí,“ charakterizuje projekt.

Cresco Invest Group má na konte bytové projekty ako Forest Park a Prima Park alebo rekreačnú zónu vo Vojke. Pripravuje aj druhú fázu Prima Parku pri bývalom obchodnom dome Prior v Ružinove.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Cresco Invest Group

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát