Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Záhorských sadoch pribudli nové atraktívne pozemky

23.02.2016 | PR

Inzercia | Lukratívna rezidenčná štvrť v bratislavskej Záhorskej Bystrici, len 20 minút od centra mesta, sa ďalej rozširuje. Potom, ako sa vypredali viac ako dve tretiny parciel v prvej fáze výstavby, pribudli v projekte z dielne londýnskych architektov dve desiatky nových pozemkov. Medzi nimi môže byť aj ten váš.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Záhorské sady sa nachádzajú v jednej z najatraktívnejších štvrtí Bratislavy, ktorá ponúka pokoj vidieka, kompletnú občiansku vybavenosť a vynikajúcu dostupnosť do centra mesta. Samotná lokalita sadov je ako stvorená pre náročných ľudí, ktorí túžia po tichu a bývaní na najvyššej úrovni. Za urbanistickým konceptom projektu stojí renomovaný tím architektov z londýnskeho ateliéru Serie Architects. Tí vychádzali predovšetkým z jedinečnosti krásnej lokality na rozhraní lesov Malých Karpát. Jednotlivé pozemky rozvrhli tak, aby využili prirodzenú topografiu lokality a pre každý dom zabezpečili ten najlepší výhľad. Najočarujúcejším prvkom novej štvrte je zvlnený živý plot – prírodný element, ktorý sám osebe definuje pozemky každej budúcej vily a súčasne územie po oboch stranách Vápenického potoka sceľuje do jednotného celku.

Nové parcely na predaj

Areál Záhorských sadov je dnes kompletne dokončený vrátane ciest, chodníkov, osvetlenia, oplotenia celej štvrte či živých plotov odčleňujúcich jednotlivé pozemky od ulice. Všetky voľné spoločné plochy sú zatrávnené s vybudovaným zavlažovacím systémom. Na okamžitú výstavbu sú pripravené aj samotné pozemky, ktorých bolo v prvej fáze dostupných vyše 120. Z tohto počtu je dnes voľná už len tretina. Developer, skupina Penta Investments, teraz do ponuky pridal ďalšiu dvadsiatku pozemkov. K dispozícii je tak celá škála parciel s výmerami od 700 až po viac ako 3 000 m2 a cenovkami od 165 tisíc eur.

Súkromie, bezpečnosť a komfort

Záhorské sady ponúkajú vysoký štandard súkromia a bezpečnosti. Jedná sa o uzavretú, kompletne oplotenú štvrť s kontrolovaným vstupom. Celý areál je pod dohľadom kamerového systému a nepretržitej strážnej služby, čo zabráni pohybu nepozvaných hostí. Samotní obyvatelia však rozhodne nebudú vzájomne izolovaní. Takmer pätina z celkovej 23 hektárovej plochy areálu je vyhradená na zariadenia pre komunitné bývanie. Tie zahŕňajú napríklad relaxačnú zónu, vonkajšie fitnes zariadenia, detské ihrisko či komunitný gril. Pre komfortné bývanie sú obyvateľom k dispozícii nielen upratovacie a technické služby pre domácnosť (napr. kosenie trávnikov, čistenie bazénov či zimná údržba pozemkov), ale aj vozenie detí do školy či starostlivosť o ich štvornohých miláčikov.

pr_corner_02

Bývať môžete už tento rok

Záujemcami o pozemky v Záhorských sadoch sú spravidla vyťažení ľudia, pre ktorých je najcennejším aktívom čas. Exkluzívny predajca projektu, realitná spoločnosť HERRYS, im preto ponúka kompletný servis nielen pri kúpe, ale aj pri samotnej realizácii stavby.

„Dokážeme zastrešiť celý proces výstavby počnúc zabezpečením architekta a vybavením všetkých povolení, cez výber stavebnej firmy a dohľad nad realizáciou stavby, až po zariadenie interiéru či vybudovanie záhrady. Pre záujemcov, ktorí sa dnes rozhodnú pre kúpu, sme pripravení zariadiť všetko tak, aby vo svojom novom dome mohli bývať už tento rok,“ 

hovorí Juraj Jablonka, projektový manažér spoločnosti HERRYS. Vďaka tomu sa majitelia môžu plne venovať svojej práci a s výstavbou nemajú prakticky žiadne starosti.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Predaj luxusný 3izbový byt, Nám. Slobody StM

Predaj luxusný 3izbový byt, Nám. Slobody StM REB.SK Ponúka na predaj 3 izbový byt v komplexe Five Star Residence, Nám. Slobody. Úžitková plocha 115 m2+loggiu 10,40 m2+pivnicu 2,48 m2. Info o cene v RK.

Pridať inzerát