Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Záhorských sadoch pribudli nové atraktívne pozemky

23.02.2016 | PR

Inzercia | Lukratívna rezidenčná štvrť v bratislavskej Záhorskej Bystrici, len 20 minút od centra mesta, sa ďalej rozširuje. Potom, ako sa vypredali viac ako dve tretiny parciel v prvej fáze výstavby, pribudli v projekte z dielne londýnskych architektov dve desiatky nových pozemkov. Medzi nimi môže byť aj ten váš.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Záhorské sady sa nachádzajú v jednej z najatraktívnejších štvrtí Bratislavy, ktorá ponúka pokoj vidieka, kompletnú občiansku vybavenosť a vynikajúcu dostupnosť do centra mesta. Samotná lokalita sadov je ako stvorená pre náročných ľudí, ktorí túžia po tichu a bývaní na najvyššej úrovni. Za urbanistickým konceptom projektu stojí renomovaný tím architektov z londýnskeho ateliéru Serie Architects. Tí vychádzali predovšetkým z jedinečnosti krásnej lokality na rozhraní lesov Malých Karpát. Jednotlivé pozemky rozvrhli tak, aby využili prirodzenú topografiu lokality a pre každý dom zabezpečili ten najlepší výhľad. Najočarujúcejším prvkom novej štvrte je zvlnený živý plot – prírodný element, ktorý sám osebe definuje pozemky každej budúcej vily a súčasne územie po oboch stranách Vápenického potoka sceľuje do jednotného celku.

Nové parcely na predaj

Areál Záhorských sadov je dnes kompletne dokončený vrátane ciest, chodníkov, osvetlenia, oplotenia celej štvrte či živých plotov odčleňujúcich jednotlivé pozemky od ulice. Všetky voľné spoločné plochy sú zatrávnené s vybudovaným zavlažovacím systémom. Na okamžitú výstavbu sú pripravené aj samotné pozemky, ktorých bolo v prvej fáze dostupných vyše 120. Z tohto počtu je dnes voľná už len tretina. Developer, skupina Penta Investments, teraz do ponuky pridal ďalšiu dvadsiatku pozemkov. K dispozícii je tak celá škála parciel s výmerami od 700 až po viac ako 3 000 m2 a cenovkami od 165 tisíc eur.

Súkromie, bezpečnosť a komfort

Záhorské sady ponúkajú vysoký štandard súkromia a bezpečnosti. Jedná sa o uzavretú, kompletne oplotenú štvrť s kontrolovaným vstupom. Celý areál je pod dohľadom kamerového systému a nepretržitej strážnej služby, čo zabráni pohybu nepozvaných hostí. Samotní obyvatelia však rozhodne nebudú vzájomne izolovaní. Takmer pätina z celkovej 23 hektárovej plochy areálu je vyhradená na zariadenia pre komunitné bývanie. Tie zahŕňajú napríklad relaxačnú zónu, vonkajšie fitnes zariadenia, detské ihrisko či komunitný gril. Pre komfortné bývanie sú obyvateľom k dispozícii nielen upratovacie a technické služby pre domácnosť (napr. kosenie trávnikov, čistenie bazénov či zimná údržba pozemkov), ale aj vozenie detí do školy či starostlivosť o ich štvornohých miláčikov.

pr_corner_02

Bývať môžete už tento rok

Záujemcami o pozemky v Záhorských sadoch sú spravidla vyťažení ľudia, pre ktorých je najcennejším aktívom čas. Exkluzívny predajca projektu, realitná spoločnosť HERRYS, im preto ponúka kompletný servis nielen pri kúpe, ale aj pri samotnej realizácii stavby.

„Dokážeme zastrešiť celý proces výstavby počnúc zabezpečením architekta a vybavením všetkých povolení, cez výber stavebnej firmy a dohľad nad realizáciou stavby, až po zariadenie interiéru či vybudovanie záhrady. Pre záujemcov, ktorí sa dnes rozhodnú pre kúpu, sme pripravení zariadiť všetko tak, aby vo svojom novom dome mohli bývať už tento rok,“ 

hovorí Juraj Jablonka, projektový manažér spoločnosti HERRYS. Vďaka tomu sa majitelia môžu plne venovať svojej práci a s výstavbou nemajú prakticky žiadne starosti.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Našli ste u nás zaujímavé články?

Pridajte si ich na svoj web pomocou spravodajského widgetu

Realitná inzercia

Posledné 3 voľné byty - Projekt Nový Ružinov

Posledné 3 voľné byty - Projekt Nový Ružinov Exkluzívne ponúkame na predaj posledné 3 byty na predaj v 1. fáze projektu Nový Ružinov. Výmery od 53 m2 za 117 220 EUR. Každý byt má loggiu alebo terasu.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v 3 etapách - kolaudácia prvej etapy Q4 2016.

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby!

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby! Výhodná ponuka: 3 a 4-izbové byty v rodinných domoch s vlastnými záhradami, terasami a parkovacími miestami v cene vo vyhľadávanej lokalite BA – Devín.

Na predaj 93m2 2-izbový byt v Starom Meste

Na predaj 93m2 2-izbový byt v Starom Meste Smart Brokers vám ponúka veľký 2-izbový byt s balkónom a garážovým státim v centre mesta Bratislava. Dom v ktorom sa nachádza bol postavený a kolaudovaný 2005

Ideálne orientované pozemky Nová Dedinka

Ideálne orientované pozemky Nová Dedinka Ponúkame stavebné pozemky s vlastným jazerom a lesoparkom v obci Nová Dedinka iba 3 km od Bernolákova. Ceny pozemkov už od 39 900 € s DPH.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát