Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Goodman v Senci ďalej rastie a podpisuje zmluvy

22.09.2016 | lmi | © 2016 News and Media Holding

Logistický boom a záujem o industriálne nehnuteľnosti na slovenskom trhu sa týka najmä západného Slovenska, kde je najväčšou priemyselnou zónou areál medzi Sencom a Pezinkom. Neďaleko diaľnice D1 vyrastá niekoľko hál a skladov, medzi inými je tu aktívna developerská spoločnosť Goodman.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Goodman

Len nedávno do svojich priestorov podľa informácií TREND Reality získala spoločnosť Kuehne + Nagel, aktuálne ohlasuje ďalšiu transakciu. Podpísala zmluvu s firmou Hopi, ktorá je jedným zo stredoeurópskych lídrov v poskytovaní logistických služieb. Prenajala si 14 278 štvorcových metrov.

Hopi má aktuálne od Goodmanu prenajatých viac ako 38-tisíc m2 na Slovensku a v Maďarsku. Seneckú halu bude firma napĺňať postupne, v rámci prvej fázy rozšírenia si prenajme skladovacie priestory s rozlohou 4 419 m2 a k tomu kancelárie. Zvyšok dokončia začiatkom budúceho roka.

Developer rozbehol aj výstavbu špekulatívnej haly, ktorá zatiaľ nepozná nájomcu. Ďalší sklad v tomto areáli bude mať rozlohu 17-tisíc m2.

Po dobudovaní celého projektu Goodman v Senci bude k dispozícii 140-tisíc štvorcových metrov, v súčasnosti stojí vyše 62-tisíc. Medzi nájomcami sú spoločnosti ako Metzeler Slovakia, Coindu či Agility Logistics, voľných je ešte 6 500 m2.

Medzi Sencom a Pezinkom pri zjazde z diaľnice je aktívna aj logistická developerská firma Prologis a Karimpol, pozemky neďaleko vlastní medzinárodná spoločnosť VGP, ďalšie zasa slovenský Ipec.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Goodman

Diskusia (0 reakcií)

Našli ste u nás zaujímavé články?

Pridajte si ich na svoj web pomocou spravodajského widgetu

Realitná inzercia

Posledné 3 voľné byty - Projekt Nový Ružinov

Posledné 3 voľné byty - Projekt Nový Ružinov Exkluzívne ponúkame na predaj posledné 3 byty na predaj v 1. fáze projektu Nový Ružinov. Výmery od 53 m2 za 117 220 EUR. Každý byt má loggiu alebo terasu.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v 3 etapách - kolaudácia prvej etapy Q4 2016.

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby!

Byty Devín - pozor, začiatok výstavby! Výhodná ponuka: 3 a 4-izbové byty v rodinných domoch s vlastnými záhradami, terasami a parkovacími miestami v cene vo vyhľadávanej lokalite BA – Devín.

Na predaj 93m2 2-izbový byt v Starom Meste

Na predaj 93m2 2-izbový byt v Starom Meste Smart Brokers vám ponúka veľký 2-izbový byt s balkónom a garážovým státim v centre mesta Bratislava. Dom v ktorom sa nachádza bol postavený a kolaudovaný 2005

Ideálne orientované pozemky Nová Dedinka

Ideálne orientované pozemky Nová Dedinka Ponúkame stavebné pozemky s vlastným jazerom a lesoparkom v obci Nová Dedinka iba 3 km od Bernolákova. Ceny pozemkov už od 39 900 € s DPH.

Na predaj krásny 54m2 2-izbový byt Ružinove

Na predaj krásny 54m2 2-izbový byt Ružinove Byt je kompletne zrekoštruovaný a pekne zariadený. Nachádza sa v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a možnosťou bezproblémového parkovania.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát