Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Pri Banskej Štiavnici plánujú nový športový areál

31.10.2016 | ds | © 2016 News and Media Holding

Kúpeľná obec Vyhne pri Banskej Štiavnici pripravuje projekt nového športovo-turistického areálu. Slúžiť by mal celoročne pre vrcholových aj príležitostných športovcov, hostí a turistov. Jeho súčasťou bude nová dráha a servisná budova.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Areál má vyrásť na ploche takmer šesť hektárov v lesnom prostredí južne od kúpeľov Vyhne. Prístupný bude lesnou cestou s dĺžkou 470 metrov od hotela Sitno, kde bude parkovisko pre 86 vozidiel.

Slúžiť má na zimný a letný biatlon, in-line skating, bežecké lyžovanie, turistiku, beh, posilňovanie vo workout parku a fitness tréning na kyslíkovej dráhe.

V areáli má vzniknúť centrálna budova a spevnené bežecké trate s parametrami pre letný biatlon. Súčasťou trate má byť aj existujúca strelnica a 150-metrová dráha pre trestné kolo. Dĺžku trate je možné prepojeniami meniť, najdlhší okruh meria 1963 metrov.

Športovo-turistický areál vyhne - vizualizácia centrálnej budovyZdroj: Obec Vyhne

Centrálna budova s úžitkovou plochou vyše štyristo štvorcových metrov s konferenčnými miestnosťami, kanceláriami, skladom, šatňami a sprchami má poskytnúť zázemie a servis športovcom aj organizátorom podujatí a návštevníkom areálu.

„Športovo-turistický areál zvýši atraktivitu obce Vyhne v oblasti športového vyžitia pre športovcov, turistov, kúpeľných hostí a v neposlednom rade aj pre samotných obyvateľov obce Vyhne,“ píše sa v zámere.

Výstavbu plánuje obec spustiť na budúci rok a prevádzka by sa mala začať na prelome rokov 2018 a 2019. Náklady na vybudovanie areálu predbežne odhaduje na pol milióna eur.

Športovo-turistický areál vyhne - situáciaZdroj: Obec Vyhne

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 79 568 EUR

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke Posledná šanca na výhodnú investíciu - posledné 1izbové byty už len v N3. Na začiatok investícia 12.000€, zvyšok platíte po kolaudácii, 6% výnos. Neváhajte!

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát