Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V D2 Centre pri diaľnici bude servisné stredisko MAN

04.01.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Výstavba novej obchodnej zóny pri diaľnici D2 sa podľa plánov začína čerpacou stanicou. Podoba zvyšnej časti D2 Centra pri Lozorne sa však mení, vznikne tu servisné centrum pre autobusy a kamióny MAN.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

D2 Centrum sa podľa pôvodných plánov malo začať stavať pri zjazde z diaľnice do Lozorna v susedstve golfového klubu už na jeseň 2015. V júli minulého roku ohlásila developerská spoločnosť Cooperate začiatok výstavby čerpacej stanice spoločnosti Small Stations.

Súčasťou centra mali byť aj obchody, reštaurácie a servisné služby pre motoristov. Nový zámer predložený štátnym úradom počíta s vybudovaním MAN Truck & Bus Centra, ktoré bude dominantnou súčasťou zóny. Na okraji pri benzínovej pumpe je plánovaný ešte reštauračný objekt.

Servisné centrum nemeckého koncernu má pozostávať z viacerých objektov. Hlavná hala s plochou 2 600 štvorcových metrov má slúžiť ako servis vozidiel a zákaznícke centrum. Bude v nej aj menšia dvojpodlažná administratívna vstavba a umyváreň pre nákladné a osobné autá aj autobusy.

D2 Centrum - nová vizualizáciaZdroj: Cooperate

V areáli má vzniknúť 48 parkovacích miest pre osobné autá a 71 pre nákladné vozidlá. Užívateľom bude spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia, dcéra nemeckého koncernu.

Predbežný termín začiatku výstavby je určený na máj tohto roku s dokončením do dvoch rokov. Predpokladané náklady predstavujú tri milióny eur, vzniknúť má 30 pracovných miest. Na nový zámer už vydala obec Lozorno súhlasné stanovisko.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 79 568 EUR

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát