Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V D2 Centre pri diaľnici bude servisné stredisko MAN

04.01.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Výstavba novej obchodnej zóny pri diaľnici D2 sa podľa plánov začína čerpacou stanicou. Podoba zvyšnej časti D2 Centra pri Lozorne sa však mení, vznikne tu servisné centrum pre autobusy a kamióny MAN.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

D2 Centrum sa podľa pôvodných plánov malo začať stavať pri zjazde z diaľnice do Lozorna v susedstve golfového klubu už na jeseň 2015. V júli minulého roku ohlásila developerská spoločnosť Cooperate začiatok výstavby čerpacej stanice spoločnosti Small Stations.

Súčasťou centra mali byť aj obchody, reštaurácie a servisné služby pre motoristov. Nový zámer predložený štátnym úradom počíta s vybudovaním MAN Truck & Bus Centra, ktoré bude dominantnou súčasťou zóny. Na okraji pri benzínovej pumpe je plánovaný ešte reštauračný objekt.

Servisné centrum nemeckého koncernu má pozostávať z viacerých objektov. Hlavná hala s plochou 2 600 štvorcových metrov má slúžiť ako servis vozidiel a zákaznícke centrum. Bude v nej aj menšia dvojpodlažná administratívna vstavba a umyváreň pre nákladné a osobné autá aj autobusy.

D2 Centrum - nová vizualizáciaZdroj: Cooperate

V areáli má vzniknúť 48 parkovacích miest pre osobné autá a 71 pre nákladné vozidlá. Užívateľom bude spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia, dcéra nemeckého koncernu.

Predbežný termín začiatku výstavby je určený na máj tohto roku s dokončením do dvoch rokov. Predpokladané náklady predstavujú tri milióny eur, vzniknúť má 30 pracovných miest. Na nový zámer už vydala obec Lozorno súhlasné stanovisko.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Bývajte tam, kde to máte radi

Bývajte tam, kde to máte radi V Bratislave vzniká nová mestská štvrť. Spoločnosť HERRYS ponúka exkluzívne rezidenčný projekt NOVÝ RUŽINOV. Voľné byty s výmerami od 28,01 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, kolaudácia - koniec roka 2016.

Nové byty v Dúbravke - TUJETOIN

Nové byty v Dúbravke -  TUJETOIN Výborná občianska vybavenosť a pestré možnosti trávenia voľného času v blízkosti Devínskej Kobyly zaručujú pohodové bývanie - 3.etapa, 1-3 izb. byty

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát