Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ambiciózny projekt pri Kuchajde ožíva, pozrite si jeho novú podobu

27.12.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

27.12.2017 | gejza77

.... a kadiaľ sa bude ťahať prepojenie ružinovskej, vajnorskej a račianskej električkovej radiály ?

28.12.2017 | Emasculate

Rovno pred tymto pozemkom v strede Tomasikovej je pomerne siroky stredovy pas, tiez zbytocne zaszraty travou a stromamy, podla mna tretia tato budova by tam vosla.

Kde zobral autor textu pojem ''ambiciozny'' netusim, ibaze by tym myslel odvahu developera naj#bat dva cinzaky do stredu kruhoveho objazdu.

02.01.2018 | ready

je pravda ze tam bude hluk z kazdej strany - okolo 4 prudovka (ktoru planuju potiahnut az na raciansku), nonstop postove prekladisko, a zeleznicna stanica (ktora bude coskoro ovela viac rusna).
Ale v BA sa predavaju aj horsie

28.12.2017 | Heno999

Konecne pekny projekt kde zachovali aj zelen do teraz to tam chatralo a bolo plne bezdomovcov a bordelu

28.12.2017 | džony.chrumka

čo chátralo? tá zelená plocha?

29.12.2017 | Meisterproper

Pekny projektik

29.12.2017 | palec.dec

Tento projekt má dva veľké mínusy. Prvý je architektúra, je to okopírovaný dizajn hotela v Dubnici n.V. A podľa vizualizácii aj s podobnými chybami, ktoré ten hotel v Dubnici má. Ale, ak sa tam architekt vyberie a pozisťuje - dá sa to opraviť.
Druhá chyba je poloha, s tou však neurobia nič. Poloha projektu je absolútne nevhodná na bývanie. Vpredu je v tesnom kontakte vedľa naozaj rušnej cesty - dopravná spojka medzi Vajnorskou a Rožňavskou, ktorá je dnes preplnená (ESO, Sporiteľňa, Koloseo, LakeSide), z boku električka a vzadu železničná stanica (ktorá možno prejde tou sľubovanou modernizáciou), no a za tým ešte bývalá chemička. Môj názor je - celé zle.

31.12.2017 | ready

Riadne to pokazili oproti vizualizaciam co boli nedavno https://www.odkazpr...

Balkony zavesene na tyciach, to posobi velmi lacno, aj pre obyvatelov dost trapne, namiesto na pohlad predtym planovane krasne vyzerajuce logie okolo celeho domu...
Strasne to teraz vyzera.. Skoda raz sa nieco dobre malo postavit, dovtedy to menili, kym to nedobabrali

02.01.2018 | milan_k

ide o to ze ta nestastna Tomasikova je totalne zabita uz dnes, narvali tam kopu semaforov na kratkom useku, na odbocke na Vajnorsku smerom do mesta je uzke hrdlo, chcelo by to aspon dva pruhy aby tam odbacali, to ale asi nie je celkom mozne kvoli zastavke Zatisie, ktora deli ulicu tak ze do mesta je volny len jeden pruh. Je tam doslova TRAGICKA dopravna situacia. Mam v tej oblasti jeden byt a chodievam tam z Trnavky takto: Po roznavskej az k trom veziam, potom odbocka po Bajkalskej a pri Poluse potom odbocit na Riazansku, je to sice o riadny blok navyse ale ovela rychlejsie ako po Tomasikovej. Klienti tohto projektu by mali byt za dopravnu situaciu na tom uzemi kompenzovani.