Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bory Home: Vzniká štvrť s potenciálom, pri bytoch zaujme pomer cena – kvalita

31.10.2019 | Martin Poláš

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

31.10.2019 | citatelTrendu

Bory Home štvrť s potencionálom? Krabice nastavaná jedna vedľa druhej, pozeráte si do okien. Bytovky vystavané kdesi v poli, ďaleko od zástavok MHD, hlavne že predajné krabice Hornbach či Hyundai na hlavnej ceste. Štvrť stavaná len pre autá. Typická "kvalita" hodná Penty. Penta ešte nič dobré nevybudovala, vie len kradnúť a žiť nasatá na štátnych zákazkách. Aj preto som z princípu odišla z ich ZP Dôvera, zlodejov podporovať odmietam.

31.10.2019 | Roman Romanovic

Myslite si ze by bolo lepsie domy na byvanie umiestnit rovno k frekventovanej ceste a predajne krabice dozadu kde je relativne klud? Infrastruktura a autobusy hadam este len pridu...

31.10.2019 | citatelTrendu

To bol vtip s tými utobusmi? Ľudia to majú od tých barákov tak 15-20 minút pešo k zástavke. podobne je to napr. v Stupave v zadnej časti, tam to riešia ľudia bicyklami. Takže podľa vás je lepšie urobiť dostupnosť pre nákupné krabice kam prídu ľudia autami, ale obyvateľov necháme ďaleko od MHD (mesto správne obmedzuje čoraz viac IAD).

Pri takejto logike sa nedivím že aj nemocnica Antolská je urobená len z hľadiska vodičov, chodci sú na konci záujmu, hoci sú chorí a cítia sa zle. Dokoca ešte musia prechádzať cez parkovisko, chodníky bariérové. No celé zlé.

31.10.2019 | Falco

Do nemocnice Antolská je zo zastávky MHD bezbariérový prístup po chodníku až ku vchodu.

31.10.2019 | citatelTrendu

Áno, keď prestúpite na ten jeden jediný spoj 99 čo ide až priamo k nemocnici. 99% pacientov ide len k zástavke betliarska a odtiaľ cca 400 metrov pešo. Fakty nabudú poprosím.

01.11.2019 | gejza77

linku 59 už zrušili ?

01.11.2019 | citatelTrendu

gejza77-bavíme sa snáď o štandardnej MHD, to posilová linka 59 nie je. Chád iba v špičke a ide iba z rače, Antolská je celomestká nemocnica, takže reálne využiteľná je len linka 99 alebo ako vravím väčšina pacientov využíva zástavku betliarska. Len tak pre zaujímavosť som z BA4 veru na momografiu či sono ma posielajú na Antolskú. rovnako tu operovali člena rodiny. Význam Antolskej je celomestský a mala by byť lepšie obslúžená MHD.

01.11.2019 | EuroSMS

Na mieste buducej vystavby pokojne mohli stat radovky alebo aspon nizke apartmanove domy, mrte stromov, priroda. Alebo aspon cosi podobne modernemu byvaniu, experiment, nieco pre ludi. Toto budu hnusne baraky postavene 50 rokov starou logikou aj vizazou. Neosobné, velmi relativne lacne byvanie, co zhromazdi stado lahko ovladatelnych ludi, ktori maju svojich sest rodnych panelov s hypotekou a nic ine im nepatri.