Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bratislava bude mať novú vilovú štvrť pre rodiny

06.06.2019, 00:00 | PR

Inzercia | Projekt Ahoj Briežky je v súčasnosti jediným projektom v Bratislave, ktorý ponúka na predaj slnečné pozemky priamo pod lesom. Bývalá vinohradnícka oblasť pod úpätím Malých Karpát tak onedlho zmení svoju tvár.

  • Tlačiť

Dopyt po možnosti bývania v blízkosti prírody pár minút od centra mesta doteraz výrazne prevyšoval ponuku na realitnom trhu v Bratislave. To sa však zmenilo po tom, ako spoločnosť Rovena SK dala do predaja 22 pozemkov v oblasti Ahoj Briežky s rozmanitou rozlohou od piatich až po jedenásť árov. Je to v súčasnosti jediná ponuka pozemkov na bratislavskom realitnom trhu, ktorá spĺňa požiadavky náročnejších klientov.

Všetko na dosah

„Projekt Ahoj Briežky ponúka pozemky, ktoré sú určené na individuálnu zástavbu rodinnými domami. Novým majiteľom tak dáva voľnú ruku pri plánovaní nového bývania. Prípojky inžinierskych sietí sa nachádzajú priamo na každom pozemku, pričom pozemky sú prístupné novovybudovanou súkromnou komunikáciou,“ uvádza konateľ spoločnosti Rovena SK Michal Bojsza.

Lokalita sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do centra mesta Sliačskou ulicou, ktorá sa kolmo pripája na Račiansku ulicu. V jej blízkosti nájdete škôlky, školy, obchody a potrebnú občiansku vybavenosť. Z druhej strany súkromného areálu sa nachádza nedotknutá príroda bratislavského lesoparku, ktorý obklopuje lokalitu.

Bývanie v blízkosti prírody

Budúcu modernú vilovú štvrť si obľúbia najmä rodiny, ktoré plánujú bývanie v blízkosti centra, ale zároveň chcú žiť v lone prírody, prechádzať sa v lese, ktorý je vzdialený len pár minút od projektu, alebo využiť miestne cyklotrasy na svahoch Malých Karpát.

„Málokto tuší, ako vznikol názov Ahoj Briežky. Ide o bývalú vinohradnícku oblasť, v ktorej za čias prvej republiky trávili voľný čas skauti. Tí sa zvykli zdraviť vtedy neobvyklým pozdravom „Ahoj“, z ktorého pochádza aj názov lokality. Dnes sa tieto bývalé vinohrady menia na modernú vilovú štvrť,“ prezradil Michal Bojsza.

Ahoj Briežky nebudú len pokojným areálom pre rodiny, ale ponúknu aj komunitné centrum obklopené zeleňou. Všetky tieto benefity zaraďujú projekt medzi najvyhľadávanejšie a najžiadanejšie miesta na bývanie v Bratislave.

  • Tlačiť

Tagy PR články