Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Budova Slovenskej sporiteľne sa zmenila na byty, projekt Apollis už kolaudujú

05.01.2017 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Bývalá budova Slovenskej sporiteľne na rohu Miletičovej a Prievozskej ulice v bratislavskom Ružinove má novú podobu. Projekt s názvom Apollis ako jeden z mála za posledné obdobie priniesol na trh tzv. štartovacie byty. Záujem o ne bol veľký.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 13

Projekt premeny kancelárskej budovy na bývanie predstavila spoločnosť Macho consulting v lete 2015. V budove naplánovala 46 bytov a 34 apartmánov. Až na tri výnimky boli všetky dvojizbové. Pri uvádzaní na trh dosiahli ceny bytov v priemere  2 260 eur za štvorcový meter. Kým za dvojizbový byt kupujúci zaplatili okolo 88-tisíc eur, cena trojizbového sa pohybovala v rozmedzí od 162- po 222-tisíc eur.

Trh tieto ceny akceptoval. „Projekt Apollis bol vypredaný v priebehu troch mesiacov, vrátane šiesteho nadzemného podlažia, ktoré sme do predaja spúšťali neskôr a na tomto podlaží boli aj vyššie ceny,“ hovorí pre TREND Reality projektová manažérka Macho consulting Mária Lovecká. Podľa jej slov sa pod to podpísala lokalita, cena či celkové architektonické riešenie.

Bývalá budova SporiteľneZdroj: Google Street View

Podľa aktuálnych informácií je rekonštrukcia projektu dokončená. „Kolaudačné konanie na projekte práve prebieha. Vydanie právoplatného kolaudačného rozhodnutia predpokladáme už vo februári. V súčasnej dobe prebieha dozariaďovanie bytov a apartmánov do štandardu, dokončujú sa kuchynské linky a vstavané nábytky podľa výberu klientov,“ prezrádza projektová manažérka.

Okrem bytov a apartmánov ponúkol projekt aj komerčné priestory. „Oba sú už predané. V oboch je plánovaná podľa našich informácií prevádzka gastro,“ konštatuje M. Lovecká. Komplex má 82 parkovacích miest, väčšina z nich je umiestnená za budovou.

Neprehliadnite

Investor Macho consulting realizoval viacero projektov, v ktorých ponúkol tzv. štartovacie byty. Medzi nimi napríklad Modrú guľu pri Hodžovom námestí, Jeleniu pri Hlavnej stanici či Papaver vo Vlčom Hrdle. Okrem nich realizuje aj projekt Galvaniho Dvory.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 13

Tagy Apollis, štartovacie byty

Realitná inzercia

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA HERRYS exkluzívne predáva 4i byt 150 m2 s veľkou 55 m2 terasou. Nadštandardné vybavenie a prémiová lokalita nehnuteľnosti v blízkosti Horského parku.

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát