Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Byty v River Parku sa budú môcť vrátiť

22.02.2008, 23:56 | Peter Kremský | © 2008 News and Media Holding

J&T nechce najdrahšie apartmány v meste zlacniť, skôr naopak.

  • Tlačiť
  • 0

Developerská spoločnosť J&T pripravuje otvorenie ukážkového bytu v projekte River Park v marci tohto roka. Mal by záujemcom o byty predstaviť luxusnú úroveň, ktorú predstavujú. Informoval o tom riaditeľ J&T Real Estate Peter Korbačka.

J&T ponúka majiteľom bytov garanciu spätného odkúpenia do dvoch rokov, ak by tí s bývaním v River Parku neboli spokojní. „Nemáme s tým problém, vieme že ceny apartmánov budú o dva roky úplne inde,“ je presvedčený P. Korbačka.

river3_upr.jpg

Spoločnosť ponúka zariadenie bytov na kľúč, ich dlhodobú správu a prostredníctvom recepcie aj služby ako upratovanie, pranie, žehlenie, stráženie detí či údržbu a opravy v byte.

Časť apartmánov má mať k dispozícii plný servis 5-hviezdičkového hotela Kempinski, zvyšok čiastočný. Podľa P. Korbačku ceny, ktoré ohlásili na úrovni 155-tisíc Sk/m2 nebudú znižovať, od jesene by sa naopak mali ešte zvýšiť.

Ako vysvetľuje, byty sú zariadené luxusnými materiálmi ako napríklad mramorové obklady, drahé drevené parkety, nemecké kuchyne vrátane spotrebičov alebo štruktúrovaná kabeláž, či klimatizácia. Všetky majú výhľad na rieku, najlukratívnejšie budú priamo nad vodou.

riverpark1_upr.jpg

„Mnohí však zatiaľ čakajú na začiatok predaja bytov v komplexe Eurovea, aby si mohli porovnať ceny,“ priznáva. Tie by mali ceny v River Parku prevýšiť zhruba o tretinu.

Polyfunkčný komplex River Park za zhruba 7 miliárd Sk má mať okrem dvesto bytov aj päťhviezdičkový hotel Kempinski s 230 izbami, 24-tisíc m2 kancelárií, obchody, reštaurácie a kaviarne, hotelové kúpele, fitnescentrum a banku.

Nábrežný areál na 2,5-hektárovom pozemku plánujú dokončiť do polovice roka 2009. Lákadlom bude najmä hotelový bazén, wellness a fitnescentrum na streche budovy vo výške 14. poschodia. Vstup doň bude vyhradený pre hotelových hostí a obyvateľov River Parku. Hotel má mať aj dve tanečné a kongresové sály.

Vizualizácie - J&T Real Estate

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)