Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

CityPark Ružinov spúšťa predaj bytov v tretej veži

27.10.2016, 05:00 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

Rok po začiatku obnoveného predaja projektu 3nity pod novým názvom CityPark Ružinov sa do ponuky dostali byty aj v poslednej z troch veží. Ceny sa pohybujú od necelých 2 100 do takmer 2 400 eur za štvorcový meter.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

V projekte je spolu 432 bytov, 117 apartmánov a loftov, 16 obchodných priestorov a 783 parkovacích miest. Vlani sa najprv do ponuky dostali zvyšné byty v dokončenej veži pri Plynárenskej ulici, ktorú stihol skolaudovať pôvodný developer ešte začiatkom roku 2012 pred prepadnutím polyfunkčnej podnože. Voľné sú tu ešte tri byty.

Následne sa začal predaj v prostrednej budove, s 25 podlažiami najvyššej v projekte. Zo 169 bytov sú voľné už len tri. Začiatkom septembra tohto roku išlo do predaja prvých 37 bytov tretej veže pri Jarabinkovej ulici, tento mesiac sa ponuka rozšírila o ďalších sedemdesiat jednotiek.

Predaných alebo rezervovaných je už 45 z nich. V ponuke sú 1,5-izbové, dvojizbové, 2,5-izbové, troj-, štvor- a päťizbové byty s výmerami od necelých 36 do 170 štvorcových metrov. Všetky byty majú balkón alebo terasu a takmer všetky v cene aj pivnicu.

CityPark Ružinov - vizualizáciaZdroj: Metrostav Slovakia

Ceny sa začínajú od 91 480 eur, najpočetnejšie dvojizbáky s výmerou okolo 62 m2 stoja 130-tisíc až 142-tisíc eur a trojizbáky okolo 70 m2 vychádzajú na 160- až 169-tisíc eur. Rezervované sú aj takmer všetky apartmány, pri voľných sa ceny začínajú od necelých 89-tisíc za 1,5-izbák s plochou 46 m2 bez balkóna.

Súčasťou projektu má byť aj park s rozlohou takmer osemtisíc štvorcových metrov s detským a petangovým ihriskom. Dokončenie prostrednej veže B je plánované na budúce leto a tretia veža označená ako C má byť hotová na jeseň 2018.

CityPark Ružinov - vizualizáciaZdroj: Metrostav Slovakia

Pôvodný projekt 3nity sprevádzali od začiatku problémy. Izraelský developer Vara Group začal stavať s polročným meškaním v roku 2009. V lete 2011 sa začala výstavba druhej veže. Prvá veža bola skolaudovaná v januári 2012.

O pol roka sa prepadla strecha na časti polyfunkčnej podnože s garážami, plánovanými obchodmi a wellness centrom. O pár týždňov sa začalo hovoriť o hroziacom konkurze developera. Projekt zamrzol, napokon ho prevzal generálny dodávateľ Metrostav SK a vypustil z neho obchodno-zábavnú časť. Dokončovanie rozbehol vlani.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Biela Vrana

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát