Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

CityPark Ružinov spúšťa predaj bytov v tretej veži

27.10.2016 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

Rok po začiatku obnoveného predaja projektu 3nity pod novým názvom CityPark Ružinov sa do ponuky dostali byty aj v poslednej z troch veží. Ceny sa pohybujú od necelých 2 100 do takmer 2 400 eur za štvorcový meter.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

V projekte je spolu 432 bytov, 117 apartmánov a loftov, 16 obchodných priestorov a 783 parkovacích miest. Vlani sa najprv do ponuky dostali zvyšné byty v dokončenej veži pri Plynárenskej ulici, ktorú stihol skolaudovať pôvodný developer ešte začiatkom roku 2012 pred prepadnutím polyfunkčnej podnože. Voľné sú tu ešte tri byty.

Následne sa začal predaj v prostrednej budove, s 25 podlažiami najvyššej v projekte. Zo 169 bytov sú voľné už len tri. Začiatkom septembra tohto roku išlo do predaja prvých 37 bytov tretej veže pri Jarabinkovej ulici, tento mesiac sa ponuka rozšírila o ďalších sedemdesiat jednotiek.

Predaných alebo rezervovaných je už 45 z nich. V ponuke sú 1,5-izbové, dvojizbové, 2,5-izbové, troj-, štvor- a päťizbové byty s výmerami od necelých 36 do 170 štvorcových metrov. Všetky byty majú balkón alebo terasu a takmer všetky v cene aj pivnicu.

CityPark Ružinov - vizualizáciaZdroj: Metrostav Slovakia

Ceny sa začínajú od 91 480 eur, najpočetnejšie dvojizbáky s výmerou okolo 62 m2 stoja 130-tisíc až 142-tisíc eur a trojizbáky okolo 70 m2 vychádzajú na 160- až 169-tisíc eur. Rezervované sú aj takmer všetky apartmány, pri voľných sa ceny začínajú od necelých 89-tisíc za 1,5-izbák s plochou 46 m2 bez balkóna.

Súčasťou projektu má byť aj park s rozlohou takmer osemtisíc štvorcových metrov s detským a petangovým ihriskom. Dokončenie prostrednej veže B je plánované na budúce leto a tretia veža označená ako C má byť hotová na jeseň 2018.

CityPark Ružinov - vizualizáciaZdroj: Metrostav Slovakia

Pôvodný projekt 3nity sprevádzali od začiatku problémy. Izraelský developer Vara Group začal stavať s polročným meškaním v roku 2009. V lete 2011 sa začala výstavba druhej veže. Prvá veža bola skolaudovaná v januári 2012.

O pol roka sa prepadla strecha na časti polyfunkčnej podnože s garážami, plánovanými obchodmi a wellness centrom. O pár týždňov sa začalo hovoriť o hroziacom konkurze developera. Projekt zamrzol, napokon ho prevzal generálny dodávateľ Metrostav SK a vypustil z neho obchodno-zábavnú časť. Dokončovanie rozbehol vlani.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy 3nity, Metrostav

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát