Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Corvus prinesie 89 bytov v bývalom vojenskom obvode

13.02.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Na okraji Malaciek smerom na Rohožník sa na bývalom území Vojenského obvodu Záhorie pripravuje nová bytová výstavba. Projekt Corvus od rovnomennej spoločnosti prinesie 89 bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Pripravovaný zámer počíta s výstavbou dvoch objektov prepojených do bloku s pôdorysom v tvare L. Bytový dom má mať štyri podlažia, pričom vrchné má byť čiastočne ustúpené.

V skladbe bytov dominujú s počtom 41 dvojizbové. Ďalších 26 má byť trojizbových, 11 štvorizbákov a desať jednoizbových. Byty na prízemí majú navrhnuté súkromné predzáhradky, pivničné kobky prislúchajúce k bytom sú priamo na každom podlaží.

Bytový dom Corvus Malacky - vizualizáciaZdroj: EIA / Corvus Slovakia

Okolo celého bloku má prebiehať obslužná komunikácia s kolmými parkovacími miestami. Celkový počet vonkajších státí je 123. „Dopravne je pozemok napojený na štátnu komunikáciu cesty Malacky - Rohožník jestvujúcou odbočkou na jestvujúcu vnútroareálovú komunikáciu,“ píše sa v zámere predloženom na posúdenie štátnym orgánom.

Začiatok výstavby predpokladá investorská spoločnosť na budúci rok a trvať by mala 25 mesiacov. Celkové náklady odhaduje na štyri až päť miliónov eur. V súčasnosti nevyužívaný oplotený pozemok má takmer hektárovú rozlohu.

Bytový dom Corvus Malacky - vizualizáciaZdroj: EIA / Corvus Slovakia

Projekt je umiestnený za diaľnicou D2 v lokalite Obytná zóna Majer, ktorá bola donedávna súčasťou Vojenského obvodu Záhorie, preto ešte pre ňu nemá mesto Malacky spracovaný územný plán. Mesto v stanovisku k zámeru určilo podlažnosť do troch nadzemných podlaží a podkrovie alebo ustúpené podlažie.

Investor projektu, spoločnosť Corvus Slovakia, sa zameriava na prenájom nebytových priestorov a na obchodovanie s vojenským materiálom. Výstavba nízkonákladových obytných domov je novým projektom, ktorý začala rozvíjať.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

REB.sk Kompl rekonšt. 3izb byt na Vajnorska,

REB.sk Kompl rekonšt. 3izb byt na Vajnorska, REB REAL PARTNERS ponúka na predaj luxusne zrekonštruovaný 3izb byt s úžasnou atmosférou na Vajnorskej ulici, v tesnej blízkosti Trnavského mýta.

Predaj luxusný 3izbový byt, Nám. Slobody StM

Predaj luxusný 3izbový byt, Nám. Slobody StM REB.SK Ponúka na predaj 3 izbový byt v komplexe Five Star Residence, Nám. Slobody. Úžitková plocha 115 m2+loggiu 10,40 m2+pivnicu 2,48 m2. Info o cene v RK.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Pridať inzerát