Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Corvus prinesie 89 bytov v bývalom vojenskom obvode

13.02.2017, 11:00 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Na okraji Malaciek smerom na Rohožník sa na bývalom území Vojenského obvodu Záhorie pripravuje nová bytová výstavba. Projekt Corvus od rovnomennej spoločnosti prinesie 89 bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Pripravovaný zámer počíta s výstavbou dvoch objektov prepojených do bloku s pôdorysom v tvare L. Bytový dom má mať štyri podlažia, pričom vrchné má byť čiastočne ustúpené.

V skladbe bytov dominujú s počtom 41 dvojizbové. Ďalších 26 má byť trojizbových, 11 štvorizbákov a desať jednoizbových. Byty na prízemí majú navrhnuté súkromné predzáhradky, pivničné kobky prislúchajúce k bytom sú priamo na každom podlaží.

Bytový dom Corvus Malacky - vizualizáciaZdroj: EIA / Corvus Slovakia

Okolo celého bloku má prebiehať obslužná komunikácia s kolmými parkovacími miestami. Celkový počet vonkajších státí je 123. „Dopravne je pozemok napojený na štátnu komunikáciu cesty Malacky - Rohožník jestvujúcou odbočkou na jestvujúcu vnútroareálovú komunikáciu,“ píše sa v zámere predloženom na posúdenie štátnym orgánom.

Začiatok výstavby predpokladá investorská spoločnosť na budúci rok a trvať by mala 25 mesiacov. Celkové náklady odhaduje na štyri až päť miliónov eur. V súčasnosti nevyužívaný oplotený pozemok má takmer hektárovú rozlohu.

Bytový dom Corvus Malacky - vizualizáciaZdroj: EIA / Corvus Slovakia

Projekt je umiestnený za diaľnicou D2 v lokalite Obytná zóna Majer, ktorá bola donedávna súčasťou Vojenského obvodu Záhorie, preto ešte pre ňu nemá mesto Malacky spracovaný územný plán. Mesto v stanovisku k zámeru určilo podlažnosť do troch nadzemných podlaží a podkrovie alebo ustúpené podlažie.

Investor projektu, spoločnosť Corvus Slovakia, sa zameriava na prenájom nebytových priestorov a na obchodovanie s vojenským materiálom. Výstavba nízkonákladových obytných domov je novým projektom, ktorý začala rozvíjať.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát