Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Netradične čakali až na dokončenie: bytovka na Koceľovej spúšťa predaj

12.06.2018, 05:03 | Daniel Suchý | © 2018 News and Media Holding

V lokalite Nivy na hraniciach Ružinova so Starým Mestom vyrástol bytový dom Koceľova. Zaujímavosťou projektu developerskej spoločnosti Grunt je rozhodnutie spustiť predaj až po dokončení výstavby. Tridsiatka bytov sa tak dostáva na trh až v týchto dňoch.

  • Tlačiť
  • 6

Aktuálne prebieha kolaudácia domu. „Rozhodnutie začať predaj až po dokončení stavby bolo zo strany developera okrem iného motivované aj tým, aby mal klient možnosť vidieť a zažiť skutočný priestor možného budúceho bývania, zároveň, aby vedel oceniť finálnu kvalitu prác a v neposlednom rade klient kupuje dokončený plnohodnotný produkt pripravený na užívanie,“ vysvetľuje Marek Borovský zo spoločnosti Grunt.

Bytový dom na rohu Koceľovej a Bazovej ulice má osem nadzemných podlaží s 32 bytmi. Všetky majú rovnaké balkóny, ktorých žlté vzorované oceľové zábradlia sú charakteristickým prvkom architektúry novostavby.

Bytový dom KoceľovaZdroj: Grunt

Ôsme podlažie je ustúpené a poskytuje bytom terasy, nad ním je ešte čiastočné technické podlažie s plynovou kotolňou. Väčšiu časť prízemia tvorí kryté vonkajšie parkovanie, v podnoži je vchod a priestory na odkladanie bicyklov a kočíkov. Dom je od ulice oddelený múrom so záhradnou výsadbou.

V ponuke sú najmä dvojizbové byty, ktorých je 24, s výmerami od necelých 55 do takmer 60 štvorcových metrov. Dopĺňa ich šesť trojizbových bytov s plochou 83 m2, jeden štvorizbový a jeden päťizbový byt s výmerami 91 a 115 m2. Byty sa predávajú ako holobyty.

Neprehliadnite

Parkovanie je zabezpečené 41 parkovacími miestami. Z toho 28 je na podzemnom podlaží, kde sú aj murované pivničné kobky s plochou od troch do 13 m2. Ďalšie skladové priestory sú aj na bytových poschodiach.

Ceny bytov sa pohybujú od 168-tisíc 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 6