Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Forest Park je po dokončení vypredaný

08.08.2014, 11:00 | lmi | © 2014 News and Media Holding

Developerská spoločnosť Cresco Invest dokončila svoj projekt Forest Park na bratislavskej Mokrohájskej ulici. Neďaleko rekreačnej lokality Železná studnička tak pribudlo 49 bytov, ktoré sú po kolaudácii už všetky vypredané.

  • Tlačiť
  • 0

V ponuke boli rôzne výmery od 36 po vyše 110 m2 za ceny okolo 2-tisíc eur/m2 s DPH. Cenníky navyše obsahovali aj pivničnú kobku za 1 200 eur a garážové miesto za ďalších 14 400, celkovo vzniklo 54 parkovacích miest. Projekt začali stavať v roku 2012.

Priamo oproti cez rušnú Lamačskú cestu rastie kancelársky komplex Westend Gate, do ktorého má namierené medzinárodný gigant IBM. V súvislosti s tým prebehla aj rekonštrukcia okolitých križovatiek. A hneď vedľa autobusovej zastávky na Patrónke na prázdnej ploche sa chystá výstavba nových bytov i menšieho supermarketu.

Firma Cresco Invest Group, ktorá je investorom Forest Parku, sa v minulosti oddelila od skupiny Cresco známej najmä vďaka projektom Tri veže a Slnečnice. Cresco Invest stojí za výstavbou domov v rámci areálu Jazero Vojka pri chránenej krajinnej oblasti Dunajské Luhy.

Okrem toho firma začala rekonštrukciu bývalej budovy Všeobecnej úverovej banky v bratislavskom Ružinove vedľa niekdajšieho obchodného domu Prior. Plánuje tu postaviť päťdesiatku bytov pomenovaných Prima park. K nim chystá aj druhú etapu novostavby, ktorá sa však z dôvodu zabratia parkoviska nepozdáva okolitým obyvateľom.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Cresco Invest

Diskusia (0 reakcií)