Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Galvaniho dvory predávajú druhú etapu, výstavbu spustia na jar

07.02.2017, 14:00 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Developerská spoločnosť Macho Consulting spúšťa predaj druhej etapy projektu Galvaniho dvory. Zo 109 bytov a apartmánov prvej fázy si od októbrového začiatku predaja našla kupca tretina. Teraz sa dostáva na trh zvyšných 122 bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Macho

Galvaniho dvory vyrastú v mestskej časti Ružinov na Galvaniho ulici a ulici Na križovatkách v susedstve predajne Lidlu. Pôvodne malo ísť o ďalšiu fázu obytného súboru Avidol, ktorého prvú časť postavila s problémami rovnomenná spoločnosť. Macho Consulting zvyšnú časť odkúpil v roku 2012 od Tatrabanky a projekt prepracoval.

V šiestich blokoch vznikne 231 bytov a 276 parkovacích miest. V dvoch uzavretých vnútroblokoch majú byť zelené oddychové priestory s detským ihriskom. V projekte však nie sú priestory pre občiansku vybavenosť.

Galvaniho dvory, vizualizáciaZdroj: Macho

Ceny bytov sa pohybujú od necelých 2 000 do vyše 2 400 eur za štvorcový meter. V cene je štandard, v apartmánoch aj s kuchynskou linkou, a pivničná kobka. Výmery dosahujú od 26 do 111 m2. Jednoizbové byty sú v ponuke od 70-tisíc eur, dvojizbáky od 95-tisíc, trojizbové byty od 140-tisíc a štvorizbáky od 220-tisíc eur.

Vonkajšie parkovacie miesta, ktorých je 62, stoja 6 360 eur. Na prízemí je 93 státí v cene 8 160 eur a na podzemnom podlaží je 121 miest predávaných za 10 200 eur s daňou. Začiatok výstavby oboch fáz je naplánovaný o dva mesiace, s kolaudáciou sa počíta na jar 2019.

Galvaniho dvory, vizualizáciaZdroj: Macho

Developer Macho začal v januári kolaudáciu projektu Apollis na Prievozskej ulici v Ružinove. Takmer stovku bytov a apartmánov zväčša menšej výmery vypredal za tri mesiace v lete 2015. Firma nedávno dokončila aj inú rekonštrukciu bývalej bankovej budovy – Modrú guľu v Starom Meste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Macho

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát