Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Galvaniho dvory predávajú druhú etapu, výstavbu spustia na jar

07.02.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Developerská spoločnosť Macho Consulting spúšťa predaj druhej etapy projektu Galvaniho dvory. Zo 109 bytov a apartmánov prvej fázy si od októbrového začiatku predaja našla kupca tretina. Teraz sa dostáva na trh zvyšných 122 bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Macho

Galvaniho dvory vyrastú v mestskej časti Ružinov na Galvaniho ulici a ulici Na križovatkách v susedstve predajne Lidlu. Pôvodne malo ísť o ďalšiu fázu obytného súboru Avidol, ktorého prvú časť postavila s problémami rovnomenná spoločnosť. Macho Consulting zvyšnú časť odkúpil v roku 2012 od Tatrabanky a projekt prepracoval.

V šiestich blokoch vznikne 231 bytov a 276 parkovacích miest. V dvoch uzavretých vnútroblokoch majú byť zelené oddychové priestory s detským ihriskom. V projekte však nie sú priestory pre občiansku vybavenosť.

Galvaniho dvory, vizualizáciaZdroj: Macho

Ceny bytov sa pohybujú od necelých 2 000 do vyše 2 400 eur za štvorcový meter. V cene je štandard, v apartmánoch aj s kuchynskou linkou, a pivničná kobka. Výmery dosahujú od 26 do 111 m2. Jednoizbové byty sú v ponuke od 70-tisíc eur, dvojizbáky od 95-tisíc, trojizbové byty od 140-tisíc a štvorizbáky od 220-tisíc eur.

Vonkajšie parkovacie miesta, ktorých je 62, stoja 6 360 eur. Na prízemí je 93 státí v cene 8 160 eur a na podzemnom podlaží je 121 miest predávaných za 10 200 eur s daňou. Začiatok výstavby oboch fáz je naplánovaný o dva mesiace, s kolaudáciou sa počíta na jar 2019.

Galvaniho dvory, vizualizáciaZdroj: Macho

Developer Macho začal v januári kolaudáciu projektu Apollis na Prievozskej ulici v Ružinove. Takmer stovku bytov a apartmánov zväčša menšej výmery vypredal za tri mesiace v lete 2015. Firma nedávno dokončila aj inú rekonštrukciu bývalej bankovej budovy – Modrú guľu v Starom Meste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Macho

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove Vyberte si z našej ponuky bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové, 3-izbové až po 4-izbové byty. Nové 3-izbové byty s pivničnou kobkou od 148 000 €! Zistite viac.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát