Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Galvaniho dvory predávajú druhú etapu, výstavbu spustia na jar

07.02.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Developerská spoločnosť Macho Consulting spúšťa predaj druhej etapy projektu Galvaniho dvory. Zo 109 bytov a apartmánov prvej fázy si od októbrového začiatku predaja našla kupca tretina. Teraz sa dostáva na trh zvyšných 122 bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Macho

Galvaniho dvory vyrastú v mestskej časti Ružinov na Galvaniho ulici a ulici Na križovatkách v susedstve predajne Lidlu. Pôvodne malo ísť o ďalšiu fázu obytného súboru Avidol, ktorého prvú časť postavila s problémami rovnomenná spoločnosť. Macho Consulting zvyšnú časť odkúpil v roku 2012 od Tatrabanky a projekt prepracoval.

V šiestich blokoch vznikne 231 bytov a 276 parkovacích miest. V dvoch uzavretých vnútroblokoch majú byť zelené oddychové priestory s detským ihriskom. V projekte však nie sú priestory pre občiansku vybavenosť.

Galvaniho dvory, vizualizáciaZdroj: Macho

Ceny bytov sa pohybujú od necelých 2 000 do vyše 2 400 eur za štvorcový meter. V cene je štandard, v apartmánoch aj s kuchynskou linkou, a pivničná kobka. Výmery dosahujú od 26 do 111 m2. Jednoizbové byty sú v ponuke od 70-tisíc eur, dvojizbáky od 95-tisíc, trojizbové byty od 140-tisíc a štvorizbáky od 220-tisíc eur.

Vonkajšie parkovacie miesta, ktorých je 62, stoja 6 360 eur. Na prízemí je 93 státí v cene 8 160 eur a na podzemnom podlaží je 121 miest predávaných za 10 200 eur s daňou. Začiatok výstavby oboch fáz je naplánovaný o dva mesiace, s kolaudáciou sa počíta na jar 2019.

Galvaniho dvory, vizualizáciaZdroj: Macho

Developer Macho začal v januári kolaudáciu projektu Apollis na Prievozskej ulici v Ružinove. Takmer stovku bytov a apartmánov zväčša menšej výmery vypredal za tri mesiace v lete 2015. Firma nedávno dokončila aj inú rekonštrukciu bývalej bankovej budovy – Modrú guľu v Starom Meste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Macho

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA

PREDAJ - 4i byt v Starom Meste BA HERRYS exkluzívne predáva 4i byt 150 m2 s veľkou 55 m2 terasou. Nadštandardné vybavenie a prémiová lokalita nehnuteľnosti v blízkosti Horského parku.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 2i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto Reb.sk Ponúka na predaj 4 izbový byt na Palisádoch, Staré mesto, BA I. Byt má úžitkovú plochu 122,30 m2 + pivnica 3,7 m2. Cena v RK.

Pridať inzerát