Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Galvaniho dvory začínajú s výstavbou druhej fázy, spustili aj predaj

16.10.2019 | pol

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

17.10.2019 | Adc sk

Tie Galvaniho Dvory sú momentálne asi jeden z dizajnovo najkrajších projektov v Bratislave, minimálne tá prvá etapa...ideálne pre mladé rodiny, hneď za tým kludné uličky trnávky, dosť praktická lokalita... dosť rozdiel oproti tomu prepchatému downtownu na nivoch kde sa bude dať ísť s deckom maximálne do eurovey :D

Škoda ale, že developer vyzerá byť dosť neschopný a strašné zdržania majú, je problém sa dovolať, na všetko sa extrémne dlho čaká, v ničom nechce vyhovieť... viacerí známi tam kúpili byty, pôvodne malo byť podľa zmluvy všetko ešte pred letom a chudáci stále čakajú na nejaké byrokratické kraviny a je pomaly november...dosť rozdiel oproti takému projektu Nuppu, kde si kolegovci a jeden klient čo tam kúpili byty, nemôžu vynachváliť developera a jeho ústretovosť...ale tak, sto ľudí - sto chutí :)

17.10.2019 | shaggy

Hej, bývať pri ubytovniach pre robotník. Hotová rodinná idylka.
Najvtipnejšie je, že sa to stále môže označovať za projekt v Ružinove (čo im automaticky dvihne cenu), aj keď je to koniec Bratislavy pri skladoch a smetiaroch.

21.10.2019 | govinda

Mozem potvrdit ze komunikacia developera je absolutne nezvladnuta.
Nedokazu ani poslat obcas hromadny mail kde by vysvetlili momentalny stav, ci nastal posun, preco sa caka, v akej lehote by sa veci mohli posunut. Proste nic.
Radsej vypnu telefony a neodpovedaju na maily.