Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Gaštanová alej v Stupave už stavia stovku bytov

19.03.2015, 05:40 | Ľuboš Mistrík | © 2015 News and Media Holding

Stupava je vďaka slušnej dopravnej dostupnosti stále vyhľadávaným miestom pre odchod z mesta pre Bratislavčanov, ale aj obyvateľov z okolitých obcí. Možnosti rozširuje rozostavaná stavba Gaštanová alej v západnej časti mesta. V ôsmich bytovkách prinesie dokopy 96 bytov, investorom je trnavská spoločnosť Ismont.

  • Tlačiť
  • 0

Pôjde o štvorpodlažné objekty, na najvyššom treťom a štvrtom podlaží vzniknú mezonety. Výmery bytov siahajú od 61 po 136 m2 a majú dve alebo štyri izby.

Ceny sa podľa prepočtu pohybujú na úrovni okolo 1 100 až 1 200 eur/m2 vrátane DPH. Napríklad dvojizbové jednotky s výmerou 58,4 štvorca, terasou, záhradkou a pivnicou stoja 79-tisíc. Štvorizbové zasa necelých 120-tisíc. Podľa oficiálnej webstránky je 52 bytov voľných.

Celý projekt rozostavali vlani na jeseň, dokončenie a kolaudáciu predpokladá investor podľa informácií TREND Reality na jeseň tohto roka. S polyfunkčnými priestormi sa nepočíta, parkovanie zabezpečí 153 vonkajších státí v cene 3-tisíc eur.

Gaštanová alej StupavaZdroj: Ismont

Hneď vedľa Gaštanovej aleje v dvoch etapách vyrástol aj bytový komplex Agátky s viac než 150 bytmi. Prvá fáza prešla aj hodnotením v rámci seriálu Rande s realitou. Medzi ďalšie väčšie stupavské projekty patrí Zipava či Avana.

Spoločnosť Ismont, ktorá je investorom aj realizátorom Gaštanovej aleje, pripravuje aj štart výstavby projektu Bottova v Trnave. Ide o druhú fázu dlhé roky pripravovaného rezidenčného projektu v západnej časti tohto krajského mesta. Prinesie 69 bytov.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)