Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jurský park pridáva šiestu etapu

13.03.2015, 11:00 | ds | © 2015 News and Media Holding

V rozsiahlej obytnej zóne vo Svätom Jure neďaleko Bratislavy od spoločnosti Bencont Development sa rozbieha šiesta etapa. K vyše tristo bytom pribudne na Veltlínskej ulici do budúcej jari ďalších 21 v radových rodinných domoch.

  • Tlačiť
  • 0

V ponuke sú dvoj- až štvorizbové byty. Rozlohy sa pohybujú od 48 do 89 štvorcových metrov a predávajú sa v cenách od necelých 90-tisíc do takmer 148-tisíc eur.

Prízemný byt disponuje predzáhradkou s rozlohou od 47 do 271 štvorcových metrov. V dvoch radových rodinných domoch sa nachádzajú štvorizbové byty s výmerami od 82 do 89 m² so samostatným plynovým kotlom.

Každý byt je vybavený v štandarde, s jedným až dvomi parkovacími miestami v cene. Ku všetkým bytom patria terasy a skladovacie priestory na rovnakom podlaží.

Kolaudáciu šiestej fázy predpokladá Bencont na jar 2016. Jurský obytný park začal developer rozvíjať na osemhektárovom území na východnom okraji mesta v roku 2006.

Doteraz odovzdal 331 bytových jednotiek v bytových a rodinných domoch. Popri nich vyrástla aj materská škola, supermarket s kaviarňou aj autobusová zastávka a budujú sa oddychové zóny.

View Jurský obytný park - radové domy in a larger map
  • Tlačiť
  • 0

Tagy Bencont Development

Diskusia (0 reakcií)