Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

K projektom na Kolibe pribudne Bella Vita

17.03.2017, 05:02 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Do radu rýchlo pribúdajúcich nových bytových projektov na bratislavskej Kolibe pribudne ďalší. Bella Vita Residence prinesie 120 bytov v šiestich domoch a dvesto parkovacích miest. Vyrásť má na takmer hektárovom pozemku pri Sliačskej a Tupého ulici.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy

TREND.24

Na pozemku ohraničenom obomi ulicami a úzkym pozemkom oddeľujúcim ho od železničnej trate sú naprojektované dve rovnobežné trojice radových bytových domov s výškou štyri podlažia plus samostatné ustúpené poschodie v každej zo sekcií. „Krajné sekcie sú doplnené o balkónové a terasové priestory vystupujúce pred priečelie objektu,“ píše sa v zámere predloženom na posúdenie štátnym orgánom.

Spolu tu má vzniknúť 54 dvojizbových, 60 trojizbových a šesť štvorizbových bytov. V priestore medzi domami je plánovaná oddychová zóna s ihriskom aj s gastro prevádzkami s plochou 568 štvorcových metrov.

Bella Vita ResidenceZdroj: BestWine

„Hlavné vstupy do objektov sú orientované na juhozápad smerom ku Karpatom s využitím vhodného preslnenia bytov. Vstupy sú orientované vždy ku chodníkom a pešej zóne, ktorá sa tiahne stredom pozemku medzi bytovými domami,“ opisuje zámer.

Parkovanie je zabezpečené v podzemných garážach, samostatné budú pod obomi trojicami domov a tretia vznikne v priestore medzi nimi. Spolu tu má byť 153 stojísk, ďalších 47 parkovacích miest vznikne na nadzemných parkoviskách, pozdĺž Tupého a popri vnútroblokovej komunikácii. Obslúžiť ich majú tri samostatné vjazdy.

Bella Vita ResidenceZdroj: BestWine

Navrhovateľom zámeru a vlastníkom pozemkov je spoločnosť BestWine, ktorá vlastní v lokalite aj ďalšie pozemky. Výstavba by mala trvať rok, celkové náklady odhaduje investor na 11 miliónov eur.

Bella Vita Residence doplní pás novej zástavby ťahajúci sa nad Tupého ulicou od železničného depa až po Sliačsku ulicu. Vyrastie hneď oproti projektu Vinohradis postavenému v rokoch 2007 – 2010. Na ten medzičasom nadviazala ďalšia výstavba v podobe projektov ako Eleven, Nová Koliba, Park pod Kolibou, Belaria (hodnotili sme v Rande s realitou) či nad nimi Grand Koliba.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy TREND.24

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát