Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kesselbauer pribrzdilo odvolanie. Ozvali sa majitelia susedného domu

24.09.2019 | Vladimíra Púpavová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

25.09.2019 | Lupask

ja hlavne dufam ze tam nechaju tych sikmacov na rohu vo vedlajsej budove, varia dobre pho ga

25.09.2019 | romancek

...môžu byť jednoznačne dotknuté naše vlastnícke práva a užívanie nášho rodinného domu (...), pretože plánovaná stavba a prevádzka bude jednoznačne ovplyvňovať našu nehnuteľnosť a bývanie," - tak keď toto uznal Stavebný úrad ako dôvod tých troch vlastníkov RD (rodiny Grancovcov), tak si myslím, že účastníkom stavebného konania môže byť na Slovensku naozaj hocikto a to bez udania dôvodu.

25.09.2019 | elon

To tam nieje nič konkrétne iba taky blabol? Zaujímavé

25.09.2019 | Troll

Zamerne si svoje zaujmy vymenili za svoje ,,prava’’, akurat je ich povinnostou uviest ktore prava konkretne a do akej miery mozu byt dotknute. Nikto, ani stavebny urad, nema povinnost skumat ake prava a do akej miery, ak ich konkretne stazovatel nepomenuje. Cele sa tato novodoba vydieracka vola obciansky aktivizmus v spravnom konani. Pred domom nema kto pozametat, pokosit, upratat alebo vymalovat spolocne priestory, ale energia a cas na pisanie odvolania alebo peticie sa najde. Ale ked ten zly developer nedajboh uspeje a vybuduje napriklad verejne pristupny park, tak sa tam zadarmo a tad pojde aktivista posadit.