Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Klingerka spúšťa predaj bytov, cenami ide pod Sky Park

06.04.2017, 13:19 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Na trh novostavieb vstupuje ďalšia výšková budova. Developerská spoločnosť J&T Real Estate ponúka v Klingerke 380 bytov, predaj štartuje 13. apríla. Už v predpredaji si však záujemcovia kúpili viac ako stovku bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 18

Ceny si projekt nastavil o niečo nižšie ako neďaleký Sky Park, ktorý už developer Penta Investments začal stavať. V Klingerke vyjdú byty v štandarde od necelých 2 200 až po takmer 3 200 eur za štvorcový meter podľa podlažia a orientácie bytu.

V cene je aj pivnica, parkovacie miesto v garáži stojí 19 200 eur. Štandard sa použitými materiálmi drevených podláh, dlažieb, obkladov a sanity blíži k Zuckermandlu, ktorý už J&T Real Estate v Podhradí dokončuje.

V Klingerke budú dvoj- až štvorizbové byty. Najmenší dvojizbák s výmerou 50,6 m2 a takmer šesťmetrovým balkónom stojí od 134-tisíc eur. Trojizbáky majú plochu od 70 m2 a ceny od necelých 169-tisíc eur, štvorizbáky začínajú od sto štvorcov a 255-tisíc eur.

Klingerka - vizualizáciaZdroj: J&T Real Estate

Od tretieho po tridsiate poschodie bude na podlaží po 12 bytov, na ďalších po desať a na najvyššom poschodí sú štyri rozľahlé byty nad 150 m2 v cenách vyše pol milióna až po 667-tisíc eur.

Klingerka vyrastie na mieste, kde v minulosti stála textilná továreň s rovnakým názvom. Komplex je ohraničený Prístavnou, Pláteníckou, Valchárskou a Súkenníckou ulicou v mestskej časti Ružinov.

Neprehliadnite

Súčasťou projektu sú dva objekty. Bytová veža so šošovkovitým pôdorysom bude mať 35 poschodí a výšku 115 metrov, situovaná bude pri Prístavnej ulici. Kancelárska budova umiestnená hlbšie v areáli prinesie na 11 poschodiach 10-tisíc štvorcových metrov prenajímateľnej plochy. Prepojené budú parkovacím domom s viac ako 600 stojiskami. V parteri vzniknú obchodné priestory.

Klingerka - vzorový bytZdroj: J&T Real Estate

Súčasťou areálu bude nový verejný park so športoviskami, fitness parkom, detskými ihriskami, oddychovou zónou, záhradou, lúkou a námestím. Zeleň zaberie takmer štyritisíc štvorcových metrov. Od rušnej Prístavnej ulice bude chránená budovami.

Začiatok výstavby je plánovaný na koniec tohto roka. S dokončením sa počíta na prelome rokov 2019 a 2020. Celková investícia dosiahne sumu 84 miliónov eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 18

Tagy J&T Real Estate, Klingerka

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát