Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kmotrík postaví byty na Tehelnom poli. Vedľa štadióna, ktorý zaplatí štát

06.09.2016 | Ľuboš Mistrík

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

06.09.2016 | Niless

Hmm byvanie pri stadione, vyhlad z bytu na sledovanie zapasu nehrozi a tie bezpecnostne opatrenia pri nejakom derby tiez nie su niecim prijemny. Z tehelneho pola sa stane husto zastavana lokalita, apropo a kam ma ist clovek ak bude chciet trocha zelene? Sportpark Jama asi tak skoro nebude k dispozicii, tieto veci sa dokoncuju vzdy ako posledne ak vobec lebo zrejme aj tu bude tlak to niekomu posunut a zastvat. Ved naco v centre mesta taky kus pozemku?

06.09.2016 | bozsky

ostatne 2 projekty Ivana K. silne pripominaju zovretu past s vztycenym prostrednikom :-D

06.09.2016 | OliWer1

Titulok mal znieť: Kmotrík postaví byty na Tehelnom poli za peniaze, ktoré zaplatí štát. Aj za socializmu sa z jednej stavby postavili ďalšie 3 chaty: pre precedu OV KSS, precedu ONV a súdruha riaditeľa dodávateľskej firmy. Nehovoriac o slovenskom kapitalizme: Kmotrík je len taký chudobnejší a absolútne neoriginálny Široký, ktorý si takto postavil hotel vedľa hokejového štadióna.

06.09.2016 | sunkaster1

nehovorim, ze nebude mat kmotrik zo stadiona vyvar (vsak preto to robi), ale preco by mal postavit za peniaze statu byty - vsak tie byty bude predavat.

06.09.2016 | OliWer

Pretože je to Kmotrík a skrátka si tie chajdy postaví aj za štátne. Newspeakom sa tomu hovorí synergický efekt :-).

06.09.2016 | petrisko

„Bývanie na Tehelnom poli okrem vysnívaného domova znamená byť súčasťou spoločenského komplexu so všetkými výhodami, ktoré ponúka,“ argumentuje vyššie než priemerné ceny na bratislavskom trhu investorská spoločnosť Tehelné, a.s.

Tak toto vyhlásenie treba dať niekde zarámovať :D ....

..a k výstavbe - cez kopírak spravený projekt financovania, ktorý stojí len pár metrov na Trnavskej. Postavíme štadión, postavíme hotel, zaplatia nám ho a potom vám ho ešte znova predáme. Teraz postavíme futbalový štadión za štátne peniaze, a potom si ho štát ešte odkúpi :D :D :D ...., že si s tými kladivami rovno po čelách nebúchali chlapci oblekoví.

07.09.2016 | EuroSMS

A preco sa rozculujete? Je to azda ine, ako ostatna vystavba? V BA je bordel, vystavbu nikto neriesi, plan rozvoja mesta je neziaduci zdrap papiera. Kazdy, kto ma konexie a kapital stavia. Prijem z takejto barabizne pride v starobe ako drobne prilepsenie k (inak stedremu) dochodku.

07.09.2016 | HlasNaHlas

bývať pri štadióne z kotrého sa každý sbotný večer bude ozývať rev fanúšikov, by som neželal nikom

08.09.2016 | čézare

za 1 nikto vas nenuti si tam nic kupovat, 2 ano postavi to za svoje ale pozemky nase mestske ma za 0 euro lebo davno kupil klub vratane pozemkov. 3 zit to tam bude hlavne ak budu zaujimave zapasy napr.

08.09.2016 | 1red

Máš dojem, ze tu chce niekto kupovať?

08.09.2016 | AGRIPPA

Bývanie pri štadióne - veľmi priateľská cena a ako bonus zdarma www.belasaslachta.sk
xxxxx
Ideálne miesto pre mladé a staršie rodiny, proste vysnívaný domov, ktorý znamená byť súčasťou spoločenského komplexu so všetkými výhodami, ktoré ponúka.
Skrátene 4 slovmi - Radosť nechať sa ostrihať.

12.09.2016 | ready

ale co, ved pusti par stoiek bytov na trh, aspon zmierni terajsi nezdravy rychly rast cien