Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Len päť percent ľudí plánuje dať za byt v Bratislave dvestotisíc eur

18.04.2017, 11:00 | ds | SITA

Väčšina ľudí, ktorí zvažujú kúpu bývania v Bratislave, chce podľa prieskumu zaplatiť do stotisíc eur. Len päť percent oslovených by na nový byt dalo viac ako dvestotisíc eur. Priemerná cena bytu v novostavbe pritom aktuálne dosahuje vyše 148-tisíc eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 29

Tagy

ceny bytov

Tretina ľudí žijúcich v Bratislave a okolitých krajoch niekedy v živote riešila alebo plánuje riešiť kúpu nehnuteľnosti v hlavnom meste a jeho okolí. Z nich už má kúpený byt alebo dom v tejto lokalite 46 percent. Kúpu v budúcnosti plánuje 54 percent respondentov.

Hodnota kúpenej alebo zvažovanej nehnuteľnosti väčšinou podľa výsledkov prieskumu nepresahuje stotisíc eur. U 37 percent respondentov je cena nehnuteľnosti do 150-tisíc eur. U 11 percent sa cena pohybuje medzi 150-tisíc a 200-tisíc eurami. Nad dvestotisíc eur je to iba päť percent.

Neprehliadnite

Vyplýva to z prieskumu spoločnosti Nielsen Admosphere Slovakia z marca tohto roka. Uskutočnila ho na vzorke tritisíc náhodne vybraných respondentov z internetovej populácie staršej ako 18 rokov.

Za menej ako stotisíc sa pritom v Bratislave dá kúpiť iba jednoizbový byt. Podľa údajov spoločnosti Bencont Investments je priemerná cena jednoizbových bytov v novostavbách v hlavnom meste necelých 85-tisíc eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 29

Tagy ceny bytov

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát