Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

„Letáčik na bráne nestačí“. Susedia komplikujú rozbeh projektu Zwirn

16.07.2019 | Tomáš Vašuta

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

16.07.2019 | Emasculate

Ta chamrad z tych bytoviek si nevie spravit elementarny poriadok pod vlastnymi oknami, nikto to nekosi, vyzera to ako opustene, s 20 rocnymi grafiti, katastrofalnym stavom fasad a bordelom vsade okolo. Cize ten zaujem o stavebne materialy namestia je fakt dojemny.

Velka cast bytov v tych bytovkach su cierne stavby, neskolaudovane a nezkolaudovatelne na cierno postavene nadstavby. Tito ludia si narokuju na parkovacie miesta na verejnej ceste. Dobréé

16.07.2019 | dufus

Musim suhlasit a najviac ma fakt pobavila staznost na rusenie parkovania na Kosickej. Tym ludom je uplne jedno, ze to je povodne dvojprudova cesta v oboch smeroch a to, ze tam parkuju je vysledkom tolerovania daneho stavu zo strany magistratu. Teraz sa zacnu stazovat, ze na to maju PRAVO? Toto mi lezie na nervy - parkovacie miesto nie je ludske pravo a vyzadovat zakupenie parkovania ak nanho chce mat narok je uplne legitimne.

16.07.2019 | Thomas9

Obaja, ak by ste tam bývali, by ste pindali rovnako. Je to úplne normálne všade, nielen na Slovensku. Bežný folklór.

16.07.2019 | enko

folklor ano, ale normalne to nie je, ak tam niekto zije XY rokov, tak na zhorsujucu sa situaciu ma prave pindat, ak sa tam niekto nastahoval pred rokom a dobre vedel aka je situacia, nema co pindat, ak ides byvat do nejakej lokality akceptujes ju so vsetkymi + aj -

16.07.2019 | shaggy

Ako vieš, že by rovnako pindali?
Ja som absolútne proti štátu, ale asi ako jediný schvaľujem novú parkovaciu politiku v BA. Nie preto, že chcem platiť mestu, ale preto, že za parkovanie sa platiť má (ak nemám kúpené vlastné miesto).
Takže parkovanie na ulici je totálna benevolencia zo strany majiteľa cesty a ak by mi také miesto zrušili, hľadal by som, kde môžem odkúpiť parkovacie miesto. Ak by som na to nemal, predal by som auto. Človek, ktorý nemá parkovanie, nemá na prevádzku auta.
Tiež si nekúpiš slona a nerozčuľuješ sa, že ti mesto nepostavilo výbeh preňho.

17.07.2019 | stirling

Byvam tam aj ked mam vlastne parkovanie, zaparkovat sa vzdy da v okolitych uliciach. Myslim ze toto nie je uplne kriticka oblast. Ok mozno nie uplne pri dome ale do 5 minut chodze je to bez problemov.