Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malé Krasňany kolaudujú prvú bytovku

14.03.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Developerská spoločnosť Lucron Development dokončila prvý z plánovaných šiestich domov v novom bytovom komplexe Malé Krasňany. Aktuálne prebieha kolaudácia objektu s 87 bytmi. Predaných je približne 85 percent.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Výstavba Malých Krasňan sa začala v lete 2015. Komplex s rozlohou 4,5 hektára pozostáva zo šiestich bytových domov s celkovo 503 bytmi a apartmánmi, 583 garážovými parkovacími miestami a ďalšími 88 stojiskami na povrchu.

V ponuke sú jednoizbové až päťizbové byty. Ceny voľných jednotiek sa pohybujú okolo 2 100 až 2 600 eur za štvorcový meter v štandarde. Garážové stojisko vyjde na 9 500 eur.

Rozostavané sú aktuálne ďalšie tri objekty označené ako domy 3,4 a 5, ktoré by mali byť dokončené tento rok. Z celkovo 274 bytov je predaných takmer 80 percent. Už na jar je plánovaný aj začiatok výstavby dvojice domov číslo 2 situovaných najbližšie pri Račianskej ulici.

Malé Krasňany - dokončená križovatka pri Reding TowerZdroj: TREND Reality

Dokončená je ulica s chodníkom, cyklocestou a protihlukovou stenou, ktorá projekt oddeľuje od vozovne dopravného podniku. Hotová je aj nová svetelná križovatka na Račianskej ulici. Mestská časť Rača už schválila pomenovanie ulice Malokrasňanská, potvrdiť ho ešte musí magistrát.

V areáli Malých Krasňan majú vzniknúť detské ihrisko a multifunkčné športovisko. Súčasťou komplexu má byť aj domový retail s predajňou potravín či kaviarňou a tiež škôlka. Celý projekt má byť hotový v lete budúceho roku.

Lucron stavia pri Račianskej ulici aj neďaleko Račianskeho mýta. Projekt Urban Residence prinesie v prvých troch etapách 357 bytov a apartmánov, neskôr pribudnú ďalšie vo výškovej dominante projektu.

Malé Krasňany - etapy výstavbyZdroj: Lucron Development

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Lucron, Malé Krasňany

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Realitná kancelária hľadá do tímu ľudí

Realitná kancelária hľadá do tímu ľudí Dopyt po našich službách rastie. Aj z tohto dôvodu hľadáme do tímu šikovných ľudí, ktorí majú obchodného ducha a zároveň proklientský prístup.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát