Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malé Krasňany kolaudujú prvú bytovku

14.03.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Developerská spoločnosť Lucron Development dokončila prvý z plánovaných šiestich domov v novom bytovom komplexe Malé Krasňany. Aktuálne prebieha kolaudácia objektu s 87 bytmi. Predaných je približne 85 percent.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Výstavba Malých Krasňan sa začala v lete 2015. Komplex s rozlohou 4,5 hektára pozostáva zo šiestich bytových domov s celkovo 503 bytmi a apartmánmi, 583 garážovými parkovacími miestami a ďalšími 88 stojiskami na povrchu.

V ponuke sú jednoizbové až päťizbové byty. Ceny voľných jednotiek sa pohybujú okolo 2 100 až 2 600 eur za štvorcový meter v štandarde. Garážové stojisko vyjde na 9 500 eur.

Rozostavané sú aktuálne ďalšie tri objekty označené ako domy 3,4 a 5, ktoré by mali byť dokončené tento rok. Z celkovo 274 bytov je predaných takmer 80 percent. Už na jar je plánovaný aj začiatok výstavby dvojice domov číslo 2 situovaných najbližšie pri Račianskej ulici.

Malé Krasňany - dokončená križovatka pri Reding TowerZdroj: TREND Reality

Dokončená je ulica s chodníkom, cyklocestou a protihlukovou stenou, ktorá projekt oddeľuje od vozovne dopravného podniku. Hotová je aj nová svetelná križovatka na Račianskej ulici. Mestská časť Rača už schválila pomenovanie ulice Malokrasňanská, potvrdiť ho ešte musí magistrát.

V areáli Malých Krasňan majú vzniknúť detské ihrisko a multifunkčné športovisko. Súčasťou komplexu má byť aj domový retail s predajňou potravín či kaviarňou a tiež škôlka. Celý projekt má byť hotový v lete budúceho roku.

Lucron stavia pri Račianskej ulici aj neďaleko Račianskeho mýta. Projekt Urban Residence prinesie v prvých troch etapách 357 bytov a apartmánov, neskôr pribudnú ďalšie vo výškovej dominante projektu.

Malé Krasňany - etapy výstavbyZdroj: Lucron Development

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Lucron, Malé Krasňany

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul,

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul, REB.SK exkluzívne Ponúkame na predaj nadštandardný 2,5 izbový, Dunajská ulica, Staré mesto Byt má úžitkovú plochu 95,20 m2 + terasa o výmere 14,65 m2.

REB.sk modderná vila DNV na predaj

REB.sk modderná vila DNV na predaj Vila sa nachádza na pozemku o výmere 970 m2 a má obytnú plochu 480 m2 (plus 58 m2 garáž) na 3 poschodiach spojených aj výťahom. Vila má 155 m2 terás.

Pridať inzerát