Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malé Krasňany majú prvé povolenia, štart výstavby na jar

25.02.2015 | Ľuboš Mistrík | © 2015 News and Media Holding

Na mieste bývalých vinohradov v bratislavskej Rači sa chystá jeden z najväčších rezidenčných projektov. Developerská spoločnosť Lucron chce v piatich bytovkách postaviť stovky bytov, prvá etapa už získala územné rozhodnutie.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Tagy

Lucron

V rámci úvodnej fázy sa počíta so šesťpodlažným objektom umiestneným hneď za garážami administratívnej veže Reding Tower. Celkovo vznikne 87 bytov.

Kým vlani v lete sa začal predpredaj bytov, po vydaní územného rozhodnutia na jeseň firma zverejnila aj presný cenník. Podľa uvádzacích cien stojí štvorcový meter približne 1 600 až 1 900 eur vrátane DPH. Napríklad trojizbový byt s výmerou 78 m2 a lodžiou stojí približne 140-tisíc podľa poschodia.

Dvojizbové jednotky s výmerami okolo 53 m2 ponúkajú za 103- až 106-tisíc v štandarde. Parkovacie státie spolu s murovanou pivnicou je v ponuke za 12 600 eur. Podľa oficiálnej webstránky ostáva voľných 52 bytov, zvyšné sú predané alebo rezervované.

Prvú bytovku označenú ako Dom číslo 1 chce developer rozostavať čo najskôr po získaní stavebného povolenia, ktoré predpokladá na jar tohto roka. Vtedy počíta s kolaudáciou na jeseň 2016.

Malé Krasňany blízko Peknej cesty majú dokopy priniesť viac než 300 bytov a vyše 150 apartmánov s plánovaným ukončením v roku 2018. Podzemné garáže majú mať spolu s vonkajšími státiami kapacitu takmer 700 miest.

V rámci projektu developer počíta s príspevkom na komunálne projekty mestskej časti, ale aj zregulovaním dažďovej vody aj pre nižšie umiestnené pozemky. Na Račianskej okrem toho pribudne svetelná križovatka a cyklotrasa i peší chodník prepájajúci Račiansku ulicu s vinohradmi.

Lucron sa spolu s ďalšími partnermi podieľal na projekte Eden Park pri Štrkovci v Ružinove a postavil Jaskový rad nad Hlavnou stanicou. V Trnave zasa buduje rozsiahlu novú štvrť Arboria, ktorá prešla aj hodnotením Rande s realitou.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Tagy Lucron

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 806 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 806 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 806 m2 a 181 350 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát