Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malé Krasňany majú prvé povolenia, štart výstavby na jar

25.02.2015 | Ľuboš Mistrík | © 2015 News and Media Holding

Na mieste bývalých vinohradov v bratislavskej Rači sa chystá jeden z najväčších rezidenčných projektov. Developerská spoločnosť Lucron chce v piatich bytovkách postaviť stovky bytov, prvá etapa už získala územné rozhodnutie.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Tagy

Lucron

V rámci úvodnej fázy sa počíta so šesťpodlažným objektom umiestneným hneď za garážami administratívnej veže Reding Tower. Celkovo vznikne 87 bytov.

Kým vlani v lete sa začal predpredaj bytov, po vydaní územného rozhodnutia na jeseň firma zverejnila aj presný cenník. Podľa uvádzacích cien stojí štvorcový meter približne 1 600 až 1 900 eur vrátane DPH. Napríklad trojizbový byt s výmerou 78 m2 a lodžiou stojí približne 140-tisíc podľa poschodia.

Dvojizbové jednotky s výmerami okolo 53 m2 ponúkajú za 103- až 106-tisíc v štandarde. Parkovacie státie spolu s murovanou pivnicou je v ponuke za 12 600 eur. Podľa oficiálnej webstránky ostáva voľných 52 bytov, zvyšné sú predané alebo rezervované.

Prvú bytovku označenú ako Dom číslo 1 chce developer rozostavať čo najskôr po získaní stavebného povolenia, ktoré predpokladá na jar tohto roka. Vtedy počíta s kolaudáciou na jeseň 2016.

Malé Krasňany blízko Peknej cesty majú dokopy priniesť viac než 300 bytov a vyše 150 apartmánov s plánovaným ukončením v roku 2018. Podzemné garáže majú mať spolu s vonkajšími státiami kapacitu takmer 700 miest.

V rámci projektu developer počíta s príspevkom na komunálne projekty mestskej časti, ale aj zregulovaním dažďovej vody aj pre nižšie umiestnené pozemky. Na Račianskej okrem toho pribudne svetelná križovatka a cyklotrasa i peší chodník prepájajúci Račiansku ulicu s vinohradmi.

Lucron sa spolu s ďalšími partnermi podieľal na projekte Eden Park pri Štrkovci v Ružinove a postavil Jaskový rad nad Hlavnou stanicou. V Trnave zasa buduje rozsiahlu novú štvrť Arboria, ktorá prešla aj hodnotením Rande s realitou.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Tagy Lucron

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Jarabinky - 2.fáza v predaji

Jarabinky - 2.fáza v predaji Nenechajte si ujsť uvádzacie ceny na prvých 20 bytov v Ružinove. V Jarabinkách si nájdete nové bývanie podľa vašich predstáv.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát