Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malé Krasňany majú prvé povolenia, štart výstavby na jar

25.02.2015, 05:40 | Ľuboš Mistrík | © 2015 News and Media Holding

Na mieste bývalých vinohradov v bratislavskej Rači sa chystá jeden z najväčších rezidenčných projektov. Developerská spoločnosť Lucron chce v piatich bytovkách postaviť stovky bytov, prvá etapa už získala územné rozhodnutie.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Tagy

Lucron

V rámci úvodnej fázy sa počíta so šesťpodlažným objektom umiestneným hneď za garážami administratívnej veže Reding Tower. Celkovo vznikne 87 bytov.

Kým vlani v lete sa začal predpredaj bytov, po vydaní územného rozhodnutia na jeseň firma zverejnila aj presný cenník. Podľa uvádzacích cien stojí štvorcový meter približne 1 600 až 1 900 eur vrátane DPH. Napríklad trojizbový byt s výmerou 78 m2 a lodžiou stojí približne 140-tisíc podľa poschodia.

Dvojizbové jednotky s výmerami okolo 53 m2 ponúkajú za 103- až 106-tisíc v štandarde. Parkovacie státie spolu s murovanou pivnicou je v ponuke za 12 600 eur. Podľa oficiálnej webstránky ostáva voľných 52 bytov, zvyšné sú predané alebo rezervované.

Prvú bytovku označenú ako Dom číslo 1 chce developer rozostavať čo najskôr po získaní stavebného povolenia, ktoré predpokladá na jar tohto roka. Vtedy počíta s kolaudáciou na jeseň 2016.

Malé Krasňany blízko Peknej cesty majú dokopy priniesť viac než 300 bytov a vyše 150 apartmánov s plánovaným ukončením v roku 2018. Podzemné garáže majú mať spolu s vonkajšími státiami kapacitu takmer 700 miest.

V rámci projektu developer počíta s príspevkom na komunálne projekty mestskej časti, ale aj zregulovaním dažďovej vody aj pre nižšie umiestnené pozemky. Na Račianskej okrem toho pribudne svetelná križovatka a cyklotrasa i peší chodník prepájajúci Račiansku ulicu s vinohradmi.

Lucron sa spolu s ďalšími partnermi podieľal na projekte Eden Park pri Štrkovci v Ružinove a postavil Jaskový rad nad Hlavnou stanicou. V Trnave zasa buduje rozsiahlu novú štvrť Arboria, ktorá prešla aj hodnotením Rande s realitou.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Tagy Lucron

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát