Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malé Krasňany spustili ďalšie dve etapy

26.08.2016, 05:00 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

Rok po začiatku výstavby prvej fázy bytového projektu Malé Krasňany v bratislavskej Rači spúšťa Lucron Development v týchto dňoch práce na tretej a štvrtej etape. Posledná, piata fáza sa začne stavať na jeseň.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy

Lucron

Projekt neďaleko Peknej cesty spolu prinesie viac ako 300 bytov a 150 apartmánov. Ceny v nových etapách sa pohybujú okolo 2 000 až 2 500 eur za štvorcový meter v štandarde. Dvojizbové byty sa začínajú pri 113-tisíc, trojizbáky od zhruba 160-tisíc eur.

Výstavba sa začala v lete minulého roku a dokončená má byť v roku 2018. „Momentálne máme štyri rozostavané budovy, z ktorých prvú skolaudujeme už v októbri,“ informuje Peter Kavecký, obchodný riaditeľ Lucron Development. Podľa neho sa developer snaží urýchliť etapizáciu s ohľadom na pohodlie obyvateľov prvých domov.

Malé Krasňany - nová vizualizáciaZdroj: Lucron Development

Lucron začal v apríli výstavbu svetelnej križovatky na Račianskej ulici pri administratívnej budove Reding Tower. Križovatka bude spájať hlavnú cestu s príjazdovou cestou k bytovkám a potenciálne aj s vinohradmi.

Súčasťou vyvolanej investície za 1,2 milióna eur je vybudovanie rozšírenia ulice v danom úseku o odbočovací pruh, svetelného riadenia, rekonštrukcia električkového priecestia, kanalizácie a ostatných napojení. Vznikne aj napojenie na cyklotrasu Jurava.

Plánovaná križovatka na RačianskejZdroj: Lucron Development

„Momentálne sme dokončili dizajnovú protihlukovú stenu, ktorá oddeľuje vozovňu Krasňany od obytnej zóny. V areáli rezidenčných bytov pribudne malý domový retail v podobe predajne potravín, ďalej škôlka, kaviareň, multifunkčné športovisko a detské ihrisko,“ opisuje P. Kavecký.

Lucron plánuje na jeseň spustiť aj výstavbu prvých vyše dvesto bytov nového projektu Urban Residence tiež pri Račianskej ulici, avšak bližšie pri Račianskom mýte v časti Nové Mesto. Rozbehol aj výstavbu štvrtej etapy rozsiahleho projektu Arboria v Trnave.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Lucron

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pridať inzerát