Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malé Krasňany spustili ďalšie dve etapy

26.08.2016 | Daniel Suchý | © 2016 News and Media Holding

Rok po začiatku výstavby prvej fázy bytového projektu Malé Krasňany v bratislavskej Rači spúšťa Lucron Development v týchto dňoch práce na tretej a štvrtej etape. Posledná, piata fáza sa začne stavať na jeseň.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy

Lucron

Projekt neďaleko Peknej cesty spolu prinesie viac ako 300 bytov a 150 apartmánov. Ceny v nových etapách sa pohybujú okolo 2 000 až 2 500 eur za štvorcový meter v štandarde. Dvojizbové byty sa začínajú pri 113-tisíc, trojizbáky od zhruba 160-tisíc eur.

Výstavba sa začala v lete minulého roku a dokončená má byť v roku 2018. „Momentálne máme štyri rozostavané budovy, z ktorých prvú skolaudujeme už v októbri,“ informuje Peter Kavecký, obchodný riaditeľ Lucron Development. Podľa neho sa developer snaží urýchliť etapizáciu s ohľadom na pohodlie obyvateľov prvých domov.

Malé Krasňany - nová vizualizáciaZdroj: Lucron Development

Lucron začal v apríli výstavbu svetelnej križovatky na Račianskej ulici pri administratívnej budove Reding Tower. Križovatka bude spájať hlavnú cestu s príjazdovou cestou k bytovkám a potenciálne aj s vinohradmi.

Súčasťou vyvolanej investície za 1,2 milióna eur je vybudovanie rozšírenia ulice v danom úseku o odbočovací pruh, svetelného riadenia, rekonštrukcia električkového priecestia, kanalizácie a ostatných napojení. Vznikne aj napojenie na cyklotrasu Jurava.

Plánovaná križovatka na RačianskejZdroj: Lucron Development

„Momentálne sme dokončili dizajnovú protihlukovú stenu, ktorá oddeľuje vozovňu Krasňany od obytnej zóny. V areáli rezidenčných bytov pribudne malý domový retail v podobe predajne potravín, ďalej škôlka, kaviareň, multifunkčné športovisko a detské ihrisko,“ opisuje P. Kavecký.

Lucron plánuje na jeseň spustiť aj výstavbu prvých vyše dvesto bytov nového projektu Urban Residence tiež pri Račianskej ulici, avšak bližšie pri Račianskom mýte v časti Nové Mesto. Rozbehol aj výstavbu štvrtej etapy rozsiahleho projektu Arboria v Trnave.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Lucron

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 806 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 806 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 806 m2 a 181 350 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát