Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Malý Nikola House kolauduje

19.09.2014, 11:00 | Ľuboš Mistrík | © 2014 News and Media Holding

V Ružinove vyrástla ďalšia malá bytovka. Nikola House je označenie pre štvorpodlažný objekt na Teslovej ulici medzi menšími bytovými domami a priemyselným areálom. Developerská a stavebná spoločnosť ISE Group vypredala dve tretiny kapacity.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy

ise

Celkovo vzniklo 30 bytov namiesto pôvodne plánovaných 27. S výnimkou dvoch strešných jednotiek ide o jednoducho riešené dvoj- a trojizbové dispozície s výmerou 45 a 72 štvorcových metrov. Najlacnejšie byty stoja niečo vyše 110-tisíc v štandarde, čo je zhruba 2 200 až 2 300 eur/m2 s DPH.

V cene sú aj pivničné kobky, podmienkou je kúpa jedného parkovacie státia v garáží, kde ceny dosahujú 14 400 eur. Dokopy je v jednom podzemnom podlaží 42 miest. Podľa informácií TREND Reality je predaných dvadsať bytov.

Okrem bývania vznikli aj komerčné plochy na prízemí s výmerou vyše 300 m2. Jeden priestor obsadil zubár, ďalšie dva v smere do Teslovej ulice ostávajú zatiaľ voľné.

Stavebná spoločnosť ISE pôsobí aj ako dodávateľ na stavbách. Podieľal sa napríklad na bytovke Dornyk v Ružinove a administratívnej budove AB na Račianskej ulici. Buduje aj dom vo Viedni a chystá bytovku na Botanickej ulici v Karlovej Vsi.

Pripravujeme aj Rande s realitou v Nikola House.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy ise

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát