Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mesačná, piata etapa Arborie, štartuje

03.10.2017, 11:11 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Najväčší projekt nového bývania v Trnave vstupuje do piatej etapy. Arboria pridáva 163 bytov v objekte nazvanom Mesačná. Pribudnú k doterajším takmer 600 bytom, ktoré už sú na okraji Trnavy dokončené alebo vo výstavbe.

  • Tlačiť
  • 0

Arboria Mesačná vyrastie na juhovýchodnej strane komplexu, za dokončovanou Zelenou. Architektonicky však nadviaže na prvé dve fázy, keď Lucron zveril návrh opäť ich autorovi Jozefovi Ondriašovi z ateliéru A3A.

Objekt bude mať šesť nadzemných podlaží plus jedno ustúpené. V dvojpodlažnej podzemnej garáži bude 192 parkovacích miest. Pozemok je už pripravený na výstavbu, ktorá sa začne ešte na jeseň. Dokončenie je plánované na jar 2019.

Arboria Mesačná - vizualizáciaZdroj: Lucron Development

„Predaj prvej časti s počtom 108 bytov je spustený od júna, ďalších 55 bytov pribudne na jeseň,“ približuje Ľuboš Mistrík, projektový manažér v Lucron Development. V ponuke sú jedno- až štvorizbové byty s výmerami od 36 do 102 štvorcových metrov.

Uvádzacie ceny sa začínajú od necelých 79-tisíc, pri dvojizbových od takmer 82-tisíc a pri trojizbových od 118-tisíc eur. Štvorcový meter bytu v štandarde tak vyjde od vyše 1 700 po viac ako 2 100 eur. V cene bytu je aj pivničná kobka, parkovacie stojisko v garáži stojí necelých šesťtisíc eur.

Neprehliadnite

Arboria Park celkovo počíta s približne 1 500 bytmi v desiatich objektoch na ploche desať hektárov. Výstavba sa začala pred šiestimi rokmi. V predchádzajúcej etape Zelená je voľná už len štvrtina bytov.

„Nosným konceptom je najmä trojhektárový peší park či v budúcnosti aj plánovaná Relax zóna na okraji územia. V súčasnosti sa tu nachádzajú tri skolaudované bytové domy, štvrtý bude dokončený začiatkom budúceho roka,“ spresňuje Ľ. Mistrík.

Arboria Park - prehľad etáp projektuZdroj: TREND Reality

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Arboria Park, Lucron

Diskusia (0 reakcií)