Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Miletičova 5 pridáva poschodie a byty

13.11.2014, 11:00 | ds | © 2014 News and Media Holding

Prebiehajúca prestavba bývalej administratívnej budovy oproti nákupnému centru Central v bratislavskom Ružinove sa rozšíri o nadstavbu. Projekt Miletičova 5 tak ponúkne dodatočných osem bytov a dvanásť apartmánov.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

compass

Prestavba bývalého sídla Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy dokončeného v roku 1993 sa začala v januári tohto roka a dokončená má byť v marci budúceho roka.

Na dvoch najnižších podlažiach prinesie administratívne a obchodné priestory, na treťom až siedmom podlaží bude 80 apartmánov a 75 bytov, ktoré sú už takmer vypredané.

Zrejme aj preto požiadal investor BD Company patriaci pod Compass Group o povolenie dostavby ustúpeného ôsmeho technického podlažia na plnohodnotné podlažie. Pribudne tak osem jedno- a dvojizbových bytov a dvanásť apartmánov.

Zvýši sa aj kapacita parkoviska, ktoré je vo dvore za budovou. Namiesto 134 parkovacích miest by ich malo byť po novom 151.

Ceny bytov a apartmánov predávaných v štandarde sa pohybovali okolo 1 600 až 2 000 eur za štvorcový meter s daňou. Najviac bolo dvojizbových s výmerou okolo 48 štvorcových metrov, ktoré vychádzali na 94- až 106-tisíc eur.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy compass

Diskusia (0 reakcií)