Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Muchovo námestie kolauduje, pri Starom moste pribudlo 125 bytov

15.06.2017, 14:00 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Prvý z viacerých nových bytových projektov, ktoré začali vyrastať pri vyústení Starého mosta v Petržalke po spustení výstavby električkovej trate, je dokončený. Developerská spoločnosť VI Group aktuálne kolauduje Muchovo námestie.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

V dvoch osempodlažných budovách prepojených parterom a dvojpodlažnou podzemnou garážou vzniklo 125 bytov a apartmánov. Prevažujú dvojizbové byty, na horných podlažiach sú aj mezonety s veľkými terasami.

Pri spustení predaja pred dvomi rokmi sa ceny pohybovali okolo 2 000 až 2 200 eur za štvorcový meter, druhá fáza bola zhruba o desať percent drahšia. Byty sa však vypredali už rok pred dokončením. Predaných je aj všetkých 15 komerčných priestorov, kde vzniknú menšie gastro prevádzky, služby a pobočka OTP banky.

Muchovo námestieZdroj: TREND Reality

Muchovo námestieZdroj: TREND Reality

Na pozemku medzi predajňou Billa a objektmi Náboženskej spoločnosti Jehovovi svedkovia, kde bola v minulosti aj známa diskotéka Boccacio, vzniklo okrem bytoviek malé parkovisko a detské ihrisko. Parkovanie je však zväčša sústredené do podzemnej garáže.

Prístup k bytovke a komerčným prevádzkam bude z Muchovho námestia aj od predajne Billa. Aktuálne sa dokončuje zariadenie jednotlivých priestorov a dokončujú sa byty, najmä klientské zmeny. Developer očakáva odovzdávanie bytov novým majiteľom počas leta.

Muchovo námestie - mezonetový bytZdroj: TREND Reality

Muchovo námestieZdroj: TREND Reality

Výstavba prebieha aj na opačnej strane mosta pri Černyševského a Bosákovej ulici. Samotný VI Group tu začal stavať Starý háj so 126 bytmi. Vedľa neho dokončuje J&T Real Estate vežiak Fuxova s 276 bytmi na 24 podlažiach. Dokončený má byť do konca tohto roka. Pred ním ešte developer postaví menšie nákupné centrum. Rozsiahla výstavba už dlhší čas pokračuje aj ďalej popri Bosákovej a Lužnej ulici.

Muchovo námestieZdroj: TREND Reality

Muchovo námestie - výhľadZdroj: TREND Reality

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Tagy Muchovo námestie, Starý háj, VI Group

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát