Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Muchovo námestie kolauduje, pri Starom moste pribudlo 125 bytov

15.06.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

05.01.2018 | spravca333

ruky prec od cohokolvek spojeneho s tymto "developerom", usetrite si nervy a peniaze.. Negativnych skusenosti nie je na knizku, ale na celu sagu.. U nas to vyzera tak, ze developer ma vsetky peniaze za byty, pozmenil Kupne zmluvy (v neprospech obyvatelov), mesiace sa natahujeme o pripojenie elektriky v bytoch (chyba "developera"), nekonecnu kolaudaciu (opat pre chyby "developera") ani nespominam, ked uz ma byt vsetko ako-tak pripravene na byvanie, tito slendriani zistili, ze pri tom neskutocnom setreni (na vsetkom, co si aj nedokazete predstavit - vid dvojsklo a pod) "pani" projektantka zle navrhla riesenie odpadu, kde pri splachnuti vznikne podtlak a vycucne v celej vetve vodu napr. aj z vaniciek, cez ktore ide potom zapach do bytov.. K tomu ako vianocny bonus prerusenie vsetkych konani o prevode vlastnickych prav, opat pochybenie "developera" (najmenej zavazna vec tam je chybajuci podpis konatela, ktory je vsak overeny notarom!). Suma sumarum, za byty v patricnej "kvalite" zaplatite, ale byvat ani zdaleka nemozete (radsej ani nespominam odflaknute prace, vyhotovenie standardu, nedajboze nadstandardu, krive steny, zle zapojena elektrina (resp. nezapojena), nenaplnene sluby pri podpise ZoBKZ - parkovacie miesta pre navstevy predali prevadzkam). Po zaplateni celej sumy sa pre vas stavaju nedostupnymi, zabudnite na telefonicky rozhovor, odpoved na vase otazky..

oblukom sa vyhybat akemukolvek kontaktu s tymito fusermi z VI Group!

30.01.2018 | Tím predaja VI GROUP, spol. s.r.o.

Vážený nespokojný klient,

Je nám ľúto že ste s projektom na Muchovom námestí nespokojný, ale ako developerská spoločnosť s mnohoročnými skúsenosťami sa nenecháme vydierať systémom, že pokiaľ Vám nebude poskytnutá dodatočná zľava z diela v sume 20% z ceny bytu a viaceré iné ústupky za Vami nedôvodné požiadavky, začnete našu spoločnosť negatívne prezentovať v médiách. Stále platí naša ponuka na vrátenie bytu, pričom my Vám vrátime Vami zaplatenú sumu za byt do troch pracovných dní. Vašu aktivitu vnímame ako nátlakovú a nečestnú, avšak proti takejto anonymnej kampani sa veľmi ťažko bojuje. Čo Vám však vieme zaručene povedať je, že aj napriek Vašej neférovej a zavádzajúcej kampani, budeme aj naďalej prinášať na trh kvalitné bývanie za primerané ceny, tak ako sme to už realizovali pri viac ako 20 novostavbách a 1.381 nehnuteľnostiach.

Team predaja nehnuteľností,
Spoločnosť VI Group