Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Na Kramároch sa rozbieha projekt Nová Vlárska, ponúkne 84 bytov

12.06.2017, 14:08 | tv | © 2017 News and Media Holding

Na Kramároch, v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, sa rozbieha realitný projekt Nová Vlárska. Rezidenčný komplex, ktorý ponúkne 84 bytov, vzniká v spolupráci realitného fondu Náš prvý realitný a developerskej spoločnosti J&T Real Estate.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Prvé zmienky o projekte sú staré tri roky. Spoločnosť Forespo Reality 1 patriaca pod realitný fond Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky vtedy úradom predložila zámer stavať projekt pri Vlárskej ulici, za trojicou zdravotníckych ubytovní, hneď vedľa projektu od developerskej spoločnosti Grunt.

Pôvodne sa hovorilo o začiatku výstavby v septembri 2015, so stavebnými prácami sa však začalo až v týchto dňoch. Nový projekt pozostáva z dvoch nízkopodlažných bytových domov, ktoré ponúknu 84 bytových jednotiek. K dispozícii budú dvoj-, troj- a štvorizbové byty s terasami. Bytové domy majú byť prepojené podzemnou garážou pre 118 áut. Ďalších 40 parkovacích miest má byť vonku. Cenník ešte nebol zverejnený.

Realitný fond Náš prvý realitný, ktorý je v správe Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky, sa na spolupráci pri realizácii projektu dohodol s developerom J&T Real Estate. „Spoločnosť J&T Real Estate patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku a vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov si vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov,“ hovorí Vladimír Salkovič, člen predstavenstva Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky.

Neprehliadnite

Developerská skupina chce využiť aj to, že lokalitu pozná. „Našou ambíciou v tomto projekte je ponúknuť klientom kvalitné rodinné bývanie a verejný priestor ideálny na plnohodnotný komunitný život,“ konštatuje Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ spoločnosti J&T Real Estate.

Jedna zo spoločností Forespo Reality sa naposledy spomínala v súvislosti so záujmom o pozemky Nemocnice sv. Michala na Patrónke. Aj keď v treťom kole za ne ponúkla najviac, o víťazovi nakoniec rozhodla elektronická dražba, v ktorej najvyššiu sumu ponúkla softvérova spoločnosť Eset.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Kramáre, Náš prvý realitný, Vlárska

Diskusia (0 reakcií)