Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Na Kramároch sa rozbieha projekt Nová Vlárska, ponúkne 84 bytov

12.06.2017, 14:08 | tv | © 2017 News and Media Holding

Na Kramároch, v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, sa rozbieha realitný projekt Nová Vlárska. Rezidenčný komplex, ktorý ponúkne 84 bytov, vzniká v spolupráci realitného fondu Náš prvý realitný a developerskej spoločnosti J&T Real Estate.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Prvé zmienky o projekte sú staré tri roky. Spoločnosť Forespo Reality 1 patriaca pod realitný fond Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky vtedy úradom predložila zámer stavať projekt pri Vlárskej ulici, za trojicou zdravotníckych ubytovní, hneď vedľa projektu od developerskej spoločnosti Grunt.

Pôvodne sa hovorilo o začiatku výstavby v septembri 2015, so stavebnými prácami sa však začalo až v týchto dňoch. Nový projekt pozostáva z dvoch nízkopodlažných bytových domov, ktoré ponúknu 84 bytových jednotiek. K dispozícii budú dvoj-, troj- a štvorizbové byty s terasami. Bytové domy majú byť prepojené podzemnou garážou pre 118 áut. Ďalších 40 parkovacích miest má byť vonku. Cenník ešte nebol zverejnený.

Realitný fond Náš prvý realitný, ktorý je v správe Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky, sa na spolupráci pri realizácii projektu dohodol s developerom J&T Real Estate. „Spoločnosť J&T Real Estate patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku a vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov si vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov,“ hovorí Vladimír Salkovič, člen predstavenstva Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky.

Neprehliadnite

Developerská skupina chce využiť aj to, že lokalitu pozná. „Našou ambíciou v tomto projekte je ponúknuť klientom kvalitné rodinné bývanie a verejný priestor ideálny na plnohodnotný komunitný život,“ konštatuje Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ spoločnosti J&T Real Estate.

Jedna zo spoločností Forespo Reality sa naposledy spomínala v súvislosti so záujmom o pozemky Nemocnice sv. Michala na Patrónke. Aj keď v treťom kole za ne ponúkla najviac, o víťazovi nakoniec rozhodla elektronická dražba, v ktorej najvyššiu sumu ponúkla softvérova spoločnosť Eset.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Kramáre, Náš prvý realitný, Vlárska

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát