Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Na Kramároch vyrastú byty Pod Krásnou hôrkou

08.03.2017 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Na bratislavských Kramároch sa tento mesiac začína výstavba nového bývania. Projekt Pod Krásnou hôrkou vyrastie na rovnomennej ulici. Osempodlažný dom prinesie 68 bytov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

V ponuke sú najmä dvojizbové byty, ktorých je až 48. Doplnené sú 18 trojizbovými bytmi a dvomi rozľahlými mezonetmi na čiastočnom ôsmom a deviatom podlaží. Všetky byty majú balkóny alebo terasy a komoru v cene.

Výmery sa pohybujú od necelých 53 do 92 štvorcových metrov. Dva najväčšie byty majú plochu 208 štvorcových metrov a veľké terasy. Ceny sa pohybujú od necelých 2 200 po vyše 2 400 eur za štvorcový meter v štandarde. Dvojizbáky tak začínajú na cene 139-tisíc, trojizbáky od vyše 172-tisíc eur.

V dvojpodlažnej garáži na prízemí a podzemnom podlaží je 76 parkovacích miest v cene 12-tisíc eur. Ďalších 13 stojísk je vonkajších. Bytovka bude podľa investora nízkoenergetická, v najúspornejšej triede A.

Pod Krásnou hôrkouZdroj: Retep Slovakia

Projekt medzi areálmi Slovenskej zdravotníckej univerzity a Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb získal koncom minulého roka právoplatné stavebné povolenie a výstavba sa začína tento mesiac. Dokončenie je plánované na koniec budúceho roka s kolaudáciou v januári 2019.

Developerská spoločnosť Retep Slovakia má na konte bytové projekty Karpatia v Modre, Agátky Stupava (projekt sme hodnotili v Rande s realitou) a Rezidencia Arcos v Lamači. Predáva aj pozemky pre individuálnu výstavbu rodinných domov v Dunajskej Lužnej, Nitre či Dubovej. Pripravuje aj projekt bytového domu Boomerang v Karlovej Vsi s 39 bytmi.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy Retep Slovakia

Realitná inzercia

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul,

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul, REB.SK exkluzívne Ponúkame na predaj nadštandardný 2,5 izbový, Dunajská ulica, Staré mesto Byt má úžitkovú plochu 95,20 m2 + terasa o výmere 14,65 m2.

REB.SK predáva 5 izbový penthouse na Kolibe

REB.SK predáva 5 izbový penthouse na Kolibe Reb.sk predáva 5-izbový penthouse na Kolibe. Byt má podlahovú plochu 183,20 m2 + terasy o výmere 155,80 m2, nachádza sa na najvyššom poschodí

Pridať inzerát