Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Kramároch vyrastú byty Pod Krásnou hôrkou

08.03.2017, 05:01 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Na bratislavských Kramároch sa tento mesiac začína výstavba nového bývania. Projekt Pod Krásnou hôrkou vyrastie na rovnomennej ulici. Osempodlažný dom prinesie 68 bytov.

  • Tlačiť
  • 2

V ponuke sú najmä dvojizbové byty, ktorých je až 48. Doplnené sú 18 trojizbovými bytmi a dvomi rozľahlými mezonetmi na čiastočnom ôsmom a deviatom podlaží. Všetky byty majú balkóny alebo terasy a komoru v cene.

Výmery sa pohybujú od necelých 53 do 92 štvorcových metrov. Dva najväčšie byty majú plochu 208 štvorcových metrov a veľké terasy. Ceny sa pohybujú od necelých 2 200 po vyše 2 400 eur za štvorcový meter v štandarde. Dvojizbáky tak začínajú na cene 139-tisíc, trojizbáky od vyše 172-tisíc eur.

V dvojpodlažnej garáži na prízemí a podzemnom podlaží je 76 parkovacích miest v cene 12-tisíc eur. Ďalších 13 stojísk je vonkajších. Bytovka bude podľa investora nízkoenergetická, v najúspornejšej triede A.

Pod Krásnou hôrkouZdroj: Retep Slovakia

Projekt medzi areálmi Slovenskej zdravotníckej univerzity a Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb získal koncom minulého roka právoplatné stavebné povolenie a výstavba sa začína tento mesiac. Dokončenie je plánované na koniec budúceho roka s kolaudáciou v januári 2019.

Developerská spoločnosť Retep Slovakia má na konte bytové projekty Karpatia v Modre, Agátky Stupava (projekt sme hodnotili v Rande s realitou) a Rezidencia Arcos v Lamači. Predáva aj pozemky pre individuálnu výstavbu rodinných domov v Dunajskej Lužnej, Nitre či Dubovej. Pripravuje aj projekt bytového domu Boomerang v Karlovej Vsi s 39 bytmi.

  • Tlačiť
  • 2

Tagy Retep Slovakia