Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Ružinove vyrastie Nikola House

12.04.2013, 05:40 | Daniel Suchý | © 2013 News and Media Holding

Na Teslovej ulici na hranici Ružinova a Nového Mesta pribudne 27 bytov

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Tagy

ise

Medzi rušnými dopravnými ťahmi Bajkalskou a Trnavskou cestou a Prešovskou ulicou v bratislavskom Ružinove je pokojná štvrť s prevažujúcou zástavbou rodinných domov a nižších bytoviek či administratívnych budov. Na budúcu jeseň k nim pribudne nový štvorpodlaždný bytový dom s názvom Nikola House, ktorého výstavba sa práve začína.

Miesto pre novú stavbu už uvoľnili tri staršie nevyužívané budovy. Developerom je spoločnosť Nicola Invest patriaca pod bratislavskú stavebnú firmu ISE, ktorá má rakúsku matku. V dome bude 27 bytov a na prízemí tri komerčné priestory s výmerou spolu 389 štvorcových metrov.

Na druhom až štvrtom podlaží bude po šesť dvojizbových bytov s rozlohou 43,8 až 45,9 štvorcov a tri trojizbové byty s plochou od 71,2 do 73,6 m2. Každý byt má balkón a pivničnú kobku na poschodí, v podzemnej garáži bude 42 parkovacích miest.

Dvojizbové byty budú podľa výkonného riaditeľa ISE Ota Bortlíka stáť 105- až 115-tisíc eur s daňou a trojizbové od 155- do 180-tisíc. Ide o cenu v štandarde, zákazník sa však môže rozhodnúť kúpiť si aj holobyt alebo priplatiť si za nadštandard. Cena parkovacieho miesta bude 14 400 eur.

Stavebná spoločnosť ISE je aj dodávateľom na viacerých stavbách. V súčasnosti realizuje napríklad bytový dom Dornyk v bratislavskom Ružinove alebo administratívnu budovu AB na Račianskej ulici. Stavia tiež bytový dom vo Viedni, ktorý developuje jej rakúska materská firma. ISE pripravuje aj projekt bytového domu na Botanickej ulici pri Karloveskom ramene.

Vizualizácie - ISE

View Nikola House in a larger map
  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Tagy ise

Realitná inzercia

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát