Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Na Vajnorskej blízko zimáku pribudnú nové byty

12.09.2014, 05:40 | Daniel Suchý | © 2014 News and Media Holding

Práve v týchto dňoch sa podľa pôvodných plánov investora mala dokončovať výstavba osempodlažnej bytovky na rohu Vajnorskej ulice a ulice Odbojárov. Práce sa doteraz nezačali, projekt bude napokon menší.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 4

Nový bytový dom má nahradiť nevyužívanú administratívnu budovu a garáže na pozemku neďaleko zimného štadióna. Pôvodný projekt počítal s ôsmimi podlažiami a 111 až 122 bytmi.

Podľa nového projektu, ktorý už získal súhlasné stanovisko mesta, má byť bytov 88. Budova tvaru L s dvomi vchodmi z oboch ulíc bude o dve podlažia nižšia. Celkovo bude mať šesť nadzemných podlaží, z toho dve vrchné budú ustúpené. Výškovo tak nadviaže na vedľajší starší bytový dom a uzavrie blok na rohu.

V ponuke bytov je naplánovaných 26 jednoizbových s výmerami od 30 do 54 štvorcových metrov. Štrnásť má byť dvojizbákov s plochou 38 až 85 štvorcov a po dva štvor- a päťizbové byty majú výmery od 124 až do 182 m2 a veľké terasy. Zvyšná polovica sú apartmány rôznej veľkosti.

Zmenšeniu budovy sa prispôsobí aj počet parkovacích miest, ktorých malo byť pôvodne 125. Teraz počíta projekt s 90 státiami. Z toho 17 bude v podzemnej garáži, ďalších 43 v garáži na prízemí a zvyšných 30 státí má byť na pozemku.

Investorom projektu bytového domu na Vajnorskej ulici je spoločnosť KLM Group. Jej spoločníkom je aj Ladislav Bašternák, ktorý figuruje aj vo firmách spojených s projektom prvého slovenského outletu pri Voderadoch. Iná jeho spoločnosť postavila luxusný bytový projekt Bonaparte v lokalite Napoleonov vŕšok.

Zobraziť Vajnorská - Odbojárov na väčšej mape
  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 4

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES. Ponúkame na predaj a prenájom obchodné/kancelárske priestory na Pestovateľskej 2 - pri letisku. Areál sa nachádza vo výbornej a dostupnej lokalite hneď pri D1.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát