Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Na Vajnorskej blízko zimáku pribudnú nové byty

12.09.2014 | Daniel Suchý | © 2014 News and Media Holding

Práve v týchto dňoch sa podľa pôvodných plánov investora mala dokončovať výstavba osempodlažnej bytovky na rohu Vajnorskej ulice a ulice Odbojárov. Práce sa doteraz nezačali, projekt bude napokon menší.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 4

Nový bytový dom má nahradiť nevyužívanú administratívnu budovu a garáže na pozemku neďaleko zimného štadióna. Pôvodný projekt počítal s ôsmimi podlažiami a 111 až 122 bytmi.

Podľa nového projektu, ktorý už získal súhlasné stanovisko mesta, má byť bytov 88. Budova tvaru L s dvomi vchodmi z oboch ulíc bude o dve podlažia nižšia. Celkovo bude mať šesť nadzemných podlaží, z toho dve vrchné budú ustúpené. Výškovo tak nadviaže na vedľajší starší bytový dom a uzavrie blok na rohu.

V ponuke bytov je naplánovaných 26 jednoizbových s výmerami od 30 do 54 štvorcových metrov. Štrnásť má byť dvojizbákov s plochou 38 až 85 štvorcov a po dva štvor- a päťizbové byty majú výmery od 124 až do 182 m2 a veľké terasy. Zvyšná polovica sú apartmány rôznej veľkosti.

Zmenšeniu budovy sa prispôsobí aj počet parkovacích miest, ktorých malo byť pôvodne 125. Teraz počíta projekt s 90 státiami. Z toho 17 bude v podzemnej garáži, ďalších 43 v garáži na prízemí a zvyšných 30 státí má byť na pozemku.

Investorom projektu bytového domu na Vajnorskej ulici je spoločnosť KLM Group. Jej spoločníkom je aj Ladislav Bašternák, ktorý figuruje aj vo firmách spojených s projektom prvého slovenského outletu pri Voderadoch. Iná jeho spoločnosť postavila luxusný bytový projekt Bonaparte v lokalite Napoleonov vŕšok.

Zobraziť Vajnorská - Odbojárov na väčšej mape
  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 4

Realitná inzercia

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 2i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto Reb.sk Ponúka na predaj 4 izbový byt na Palisádoch, Staré mesto, BA I. Byt má úžitkovú plochu 122,30 m2 + pivnica 3,7 m2. Cena v RK.

REB.SK Predaj luxusný 3 izb.byt,-STARÉ MESTO

REB.SK Predaj luxusný 3 izb.byt,-STARÉ MESTO REB.SK ponúka na predaj 3 izb. byt v STARÉ MESTO, ul. Radvanská.Úžitková plocha bytu 164 m2 + loggia 18,57 m2.

Pridať inzerát