Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Vajnorskej blízko zimáku pribudnú nové byty

12.09.2014 | Daniel Suchý

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

12.09.2014 | B0B

jak dokaze niekto vyprodukovat nieco tak ohavne to je fakt na zamyslenie ten clovek snad ani nemoze byt architekt, alebo by cele FA-STU mali zrusit, uplne vyhodene peniaze

14.09.2014 | Ze

jedna z moznosti je, ze si to ten bastrnak zhlobil sam, ked sa vecer nudil, avsak ako pravdpodobnejsi mi pride variant, ze autocad toto automaticky vyflusne po vyvolani funkcie "bratislava"

15.09.2014 | Brunteles

ale tým by som sa netrápil... Jednak je to vec vkusu a okrem toho u nás rozdiel medzi vizuálizáciou a finálom je zvyčajne značný. Spravidla k horšiemu, ale možno v tomto prípade... veď uvidíme.
Mňa skôr udivuje unifikovaná skladba bytov v súčasných projektoch naprieč BA, ktorú aj tento projekt potvrdzuje. Samé jednoizbáky a dvojizbáky... pár troj/štvor ízbákov. Na poslednom poschodí "luxusné" (to znamená s terasou kvôli ustúpenému podlažiu) penthousy.
O 5 rokov bude mať trojizbák a štvorizbák v Petržke cenu zlata a budú sa meniť za tie dvojizbáky.

15.09.2014 | B0B

neviem preco skladba bytov by mala byt najvacsi problem. a to ze to je vec vkusu to su len take lacne vyhovorky. Rovnako by niekto mohol povedat ,ze aj ciganska osada je tiez len otazka vkusu :-) bud je nieco kvalitna architektura alebo nie.
Celkovo sa to stale zhorsuje pritom za rovnake peniaze sa da postavit nieco podstatne kvalitnejsie