Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Na Vajnorskej ulici pripravujú projekt Le Fan, ponúkne štartovacie byt

07.07.2017, 05:01 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Na Vajnorskej ulici v bratislavskom Novom Meste sa pripravuje nový realitný projekt. Stavať plánuje spoločnosť Fami, ktorá chce komplexom Le Fan osloviť najmä mladšiu generáciu. Aj preto budú v ponuke len jednoizbové byty.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Projekt má byť situovaný vedľa areálu Istrochemu, pozdĺž Vajnorskej ulice, kde boli donedávna postavené tri nízkopodlažné budovy. Investor už rozbehol proces povoľovania, keď požiadal úrady o začatie územného konania.

Podľa predložených dokumentov vyrastie na Vajnorskej ulici bytový dom so štyrmi nadzemnými podlažiami. Investor plánuje vybudovať podjazd, ktorý objekt rozdelí na časť A a B so samostatnými vchodmi a schodiskami.

Celkovo by malo v projekte vzniknúť 36 jednoizbových bytov s balkónmi. K areálu by malo prislúchať 41 parkovacích stojísk. Podľa predbežných informácií je projekt naplánovaný ako nízkoenergetický, so zameraním na mladých. 

Neprehliadnite

O architektonické stvárnenie projektu sa má postarať štúdio Le Phart. Zverejnilo už aj prvé vizualizácie projektu. Keďže má byť situovaný vedľa štvorprúdovky s električkovou traťou, časť komplexu pri ceste má naplánované minimalistické okná.

V lokalite nie je veľa nových realitných projektov, ktoré sú zamerané práve na rezidenčnú zložku. Jedným z mála je pripravovaný projekt Za Stanicou, ktorý po rokoch príprav požiadal o prvé povolenia. Izraelská spoločnosť Star Group chce postaviť okrem 121 bytov aj kancelárie a obchody.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy štartovacie byty

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát