Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Namiesto tabakovej továrne vyrastie Blumental – na začiatok stovka bytov

02.02.2015 | Ľuboš Mistrík

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

02.02.2015 | PaloK

Veľmi pekný projekt.

02.02.2015 | petrisko

Súhlasím, s **********, ceny sú riadne, ale možno preto aby bolo z čoho zlacňovať. Uvidíme s čím príde Stein ale myslím, že bude lacnejší, čo spôsobí veľký tlak na zníženie ceny aj tejto novostavby. Ale chválim, že sa táto lokalita prebúdza k životu, takže držím palce.

02.02.2015 | petoBA

Taketo ceny mozno snad akceptovat len ako plne cennikove ceny v momente ked je projekt hotovy a pripraveny na nastahovanie a nie vo faze, kedy sa clovek rozhoduje na zaklade vizualizacii a ocakavani, ze budu pouzite naozaj kvalitne materialy.
Otazne su aj tie vnutroblokove byty po dostavani druhej fazy. To uz je naozaj pozeranie si z okna do okna a ani nie cez ulicu (hned vedlajsi blok druhej fazy, resp zalomenie bytovky v pravy uhol). A vtedy podla mna francuzske okna stracaju na vyzname. Totalne mi tam chyba nejaka intimita (napriklad na balkone).

03.02.2015 | dictator

Je pravda, ze pri takych cenach by malo ist o menej masovy projekt, tento je hmotovo aj poctom bytov ohromne mohutny. 100 bytov a ludia vo vnutrobloku si buduhladiet do okien viac ako na panelakovych sidliskach. Ak potom uzatvoria vnutroblok aj druhou fazou zo strany Radlinskeho, tak mozu zabudnut na tie vnutroblokove zahradky - stavebne objekty zo strany Radlinskeho budu tam budu dost tienit.
Dost otazne su dokonca aj tie stresne byty, ktore by mali byt top ponuky, ale aj tie si dost pozeraju do okien tak medzi sebou a nasledne aj s dokoncenim druhej fazy. Mali obstavat pozemok iba po vonkajsich stranach a nechat vnutroblok cely volny (bez zbytocneho tahania tych blokov dovnutra pozemku).
Skoda, mohol to byt fajn projekt na ozivenie a skultivovanie tejto lokality, ale slovensky brutalizmus opat nepustil...

02.02.2015 | CJ

Tie ceny sú úplne choré a je jedno o akú lokalitu ide a že to je hlavné mesto... pri našich platoch je to šialenosť. To si vážne kúpi len nejaký zbohatlík čo dostáva štátne zákazky a nevie čo so sebou.

03.02.2015 | bluehen

Je to centrum, mozu namiesto rychleho lacneho rozpredania pracujucim za priemerny plat si nahodit vyssiu cenu a spekulovat, kazdy kto ma v takomto projekte peniaze si to spocita. Rozumne je ze zacali s prenajimanim, teda zatial parkovisk ale snad sa pohnu dalej

06.02.2015 | volim teda som

uzite si to.... lokalita aj ceny priserne