Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Neďaleko Medickej záhrady pripravujú nový projekt, ponúkne aj byty

17.02.2017, 05:01 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Neďaleko Medickej záhrady v Bratislave pribudnú nové možnosti bývania. Spoločnosť BL Development už požiadala úrady o povolenie na výstavbu projektu Polyfunkčná budova, Strážnická. Okrem administratívnej plochy ponúkne 13 bytových jednotiek.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Stavať sa má na Strážnickej ulici na mieste, kde dnes stoja nadzemné garáže. Nový polyfunkčný komplex má vpravo nadväzovať na existujúci objekt Milton House na rohu Strážnickej a Šoltésovej ulice,  zľava na objekt spoločnosti Osmea.

V prieluke medzi existujúcimi budovami chce postaviť polyfunkčný objekt, ktorý bude mať tri podzemné a sedem nadzemných podlaží, z ktorých posledné dve sú riešené ako uskočené s terasami.

V podzemných podlažiach má byť umiestnených 36 parkovacích stojísk, na prvom a druhom podlaží vstup do budovy, resp. administratívna časť a na treťom až siedmom podlaží majú byť situované bytové jednotky. Investor počíta s vytvorením štyroch dvojizbových, siedmich trojizbových a dvoch štvorizbových bytov s lodžiami, resp. balkónmi.

Neprehliadnite

Projekt už v máji minulého roka dostal súhlasné stanovisko od hlavného mesta. Spoločnosť aktuálne podala žiadosť o začatie stavebného konania. Za developerskou firmou BL Development stojí spoločnosť BL Consulting, ktorá sa zaoberá vymáhaním pohľadávok. Jej majiteľmi sú advokáti Peter Štrpka a David Soukeník.

V okolí Medickej záhrady sa stavia len sporadicky. Posledným výraznejším projektom bol komplex Medický park, ktorý na trh priniesol 20 bytov. Ich ceny sa v roku 2005 začínali na sume 2 600 eur za štvorcový meter.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy AMI Communications

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát