Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Neďaleko Medickej záhrady pripravujú nový projekt, ponúkne aj byty

17.02.2017 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Neďaleko Medickej záhrady v Bratislave pribudnú nové možnosti bývania. Spoločnosť BL Development už požiadala úrady o povolenie na výstavbu projektu Polyfunkčná budova, Strážnická. Okrem administratívnej plochy ponúkne 13 bytových jednotiek.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Stavať sa má na Strážnickej ulici na mieste, kde dnes stoja nadzemné garáže. Nový polyfunkčný komplex má vpravo nadväzovať na existujúci objekt Milton House na rohu Strážnickej a Šoltésovej ulice,  zľava na objekt spoločnosti Osmea.

V prieluke medzi existujúcimi budovami chce postaviť polyfunkčný objekt, ktorý bude mať tri podzemné a sedem nadzemných podlaží, z ktorých posledné dve sú riešené ako uskočené s terasami.

V podzemných podlažiach má byť umiestnených 36 parkovacích stojísk, na prvom a druhom podlaží vstup do budovy, resp. administratívna časť a na treťom až siedmom podlaží majú byť situované bytové jednotky. Investor počíta s vytvorením štyroch dvojizbových, siedmich trojizbových a dvoch štvorizbových bytov s lodžiami, resp. balkónmi.

Neprehliadnite

Projekt už v máji minulého roka dostal súhlasné stanovisko od hlavného mesta. Spoločnosť aktuálne podala žiadosť o začatie stavebného konania. Za developerskou firmou BL Development stojí spoločnosť BL Consulting, ktorá sa zaoberá vymáhaním pohľadávok. Jej majiteľmi sú advokáti Peter Štrpka a David Soukeník.

V okolí Medickej záhrady sa stavia len sporadicky. Posledným výraznejším projektom bol komplex Medický park, ktorý na trh priniesol 20 bytov. Ich ceny sa v roku 2005 začínali na sume 2 600 eur za štvorcový meter.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Medická záhrada

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.SK Predaj luxusný 3 izb.byt,-STARÉ MESTO

REB.SK Predaj luxusný 3 izb.byt,-STARÉ MESTO REB.SK ponúka na predaj 3 izb. byt v STARÉ MESTO, ul. Radvanská.Úžitková plocha bytu 164 m2 + loggia 18,57 m2.

REB.sk predaj RD,,ZÁHORSKÁ BYSTRICA

REB.sk predaj RD,,ZÁHORSKÁ BYSTRICA R0EB.Sk ponúka na predaj 3 generačný rodinný dom-ZÁHORSKÁ BYSTRIca. Pozemok o výmere 663 m2, . Úžitková plocha predstavuje 402 m2 + logie 50 m2 + terasa.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát