Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nobelova: Kvalitné materiály priniesli príjemný štandard bývania

23.02.2017 | Ivan Medžo

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

23.02.2017 | Milan Luknar

Nobelova nie je len "plná cestných spomaľovačov a prepchatá vozidlami najmä v ranných a poobedňajších hodinách, vrátane vozidiel mestskej hromadnej dopravy", ale kompletne sa upchava niekolkokrat do dna, kedy dopravu úplne ochromi uzavrete zeleznicne priecestie. Neviem si dopravnu situaciu s tymito novostavbami vobec predstavit. Samotna pristupova cesta k novostavbam vychadzajuca z Nobelovej je drobna a ukryta medzi parkujucimi autami. Hrozne.

23.02.2017 | Andrej_sk

Parkovania su slovenska klasika - len aby sa to spravilo. Bez rozmyslania. Pred domami dali kolme parkovanie hoci je vyjazd na uzku cestu. Preco nedali sikme?? Asi je u nas rozsireny gen s fobiou zo sikmeho parkovania.
A tie parkovania v podzemi?? Ak to ma byt pre rodiny s detmi, tak sa tam vacsie rodinne auta ledva zmestia a susedne auta budu mat tu cest mat otrieskane dvere. Ale vacsinou to bude navzajom.

23.02.2017 | Branislav Čerňanský

"za športovým vyžitím treba ísť zatial do iných častí..." Na mieste týchto novostavieb bolo ihrisko na minifutbal, trochu už zanedbaný tenisový kurt ,veľká trávnatá plocha kde chodili miestny venčiť psov a za domami vidieť zvyšky futbalového štadióna, kde bola ešte pred rokom aj krytá tribúna zo šatňami. Ku koncu sa tam hral americký futbal.
Rozsiahli park je vedľa novostavieb no Istrochem sa o neho moc nestará a keby mohol najradšej by to tiež vypílil a rozpredal ako tento pozemok. Vzadu je vidieť aj prekrytie bývalej podnikovej plavárne ,kde v lete fungovali aj vonkajšie detské bazény.

Pre absenciu rokmi plánovaných chýbajúcich prepojov medzi Vajnorskou a Račianskou predĺžením Galvaniho a Tomášikovej ul. sa Nobelova denne upcháva po celej svojej dĺžke.

Jediná výhoda oproti minulosti je že chemická výroba sa komplet presťahovala do Dusla Šala a hádam časom príde čas aj na revitalizáciu vnútorných pozemkov Istrochemu. Doteraz sa zahusťuje územie iba za hranicou pozemku závodu.

27.02.2017 | emr

Ziadna zasadne chyby? A tie parkovacie statia o 20cm uzsie ako standard a este so stlpikom v strede je co ak nie vedome fuserstvo?

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát