Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nobelova: Kvalitné materiály priniesli príjemný štandard bývania

23.02.2017 | Ivan Medžo

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

23.02.2017 | Milan Luknar

Nobelova nie je len "plná cestných spomaľovačov a prepchatá vozidlami najmä v ranných a poobedňajších hodinách, vrátane vozidiel mestskej hromadnej dopravy", ale kompletne sa upchava niekolkokrat do dna, kedy dopravu úplne ochromi uzavrete zeleznicne priecestie. Neviem si dopravnu situaciu s tymito novostavbami vobec predstavit. Samotna pristupova cesta k novostavbam vychadzajuca z Nobelovej je drobna a ukryta medzi parkujucimi autami. Hrozne.

23.02.2017 | Andrej_sk

Parkovania su slovenska klasika - len aby sa to spravilo. Bez rozmyslania. Pred domami dali kolme parkovanie hoci je vyjazd na uzku cestu. Preco nedali sikme?? Asi je u nas rozsireny gen s fobiou zo sikmeho parkovania.
A tie parkovania v podzemi?? Ak to ma byt pre rodiny s detmi, tak sa tam vacsie rodinne auta ledva zmestia a susedne auta budu mat tu cest mat otrieskane dvere. Ale vacsinou to bude navzajom.

23.02.2017 | Branislav Čerňanský

"za športovým vyžitím treba ísť zatial do iných častí..." Na mieste týchto novostavieb bolo ihrisko na minifutbal, trochu už zanedbaný tenisový kurt ,veľká trávnatá plocha kde chodili miestny venčiť psov a za domami vidieť zvyšky futbalového štadióna, kde bola ešte pred rokom aj krytá tribúna zo šatňami. Ku koncu sa tam hral americký futbal.
Rozsiahli park je vedľa novostavieb no Istrochem sa o neho moc nestará a keby mohol najradšej by to tiež vypílil a rozpredal ako tento pozemok. Vzadu je vidieť aj prekrytie bývalej podnikovej plavárne ,kde v lete fungovali aj vonkajšie detské bazény.

Pre absenciu rokmi plánovaných chýbajúcich prepojov medzi Vajnorskou a Račianskou predĺžením Galvaniho a Tomášikovej ul. sa Nobelova denne upcháva po celej svojej dĺžke.

Jediná výhoda oproti minulosti je že chemická výroba sa komplet presťahovala do Dusla Šala a hádam časom príde čas aj na revitalizáciu vnútorných pozemkov Istrochemu. Doteraz sa zahusťuje územie iba za hranicou pozemku závodu.

27.02.2017 | emr

Ziadna zasadne chyby? A tie parkovacie statia o 20cm uzsie ako standard a este so stlpikom v strede je co ak nie vedome fuserstvo?

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 79 568 EUR

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát