Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nová Koliba: Stovka bytov v predaji v bratislavských vinohradoch

21.04.2016, 05:00 | Ľuboš Mistrík | © 2016 News and Media Holding

V kopci pod bratislavskou Kolibou sa chystá ďalšia výstavba bytových domov. Projekt v minulosti známy ako Bytové domy Vtáčnik, ktorý získal začiatkom tohto roka stavebné povolenie prešiel premenovaním na Nová Koliba. V týchto dňoch spúšťa predaj.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

V siedmich mestských vilách zoradených v dvoch radoch vznikne dokopy 98 dvoj-, troj- a štvorizbových bytov s výmerami od 73 až po 101 m2. K dispozícii sú prakticky identické dvojizbové byty, ktoré sú len zrkadlovo obrátené, rovnako tak aj trojizbové alebo štvorizbové jednotky.

Vzhľadom na veľkú výmeru bytov v ponuke sú aj dvojizbáky aj trojizbáky cenovo nastavené vyššie. Najlacnejšie dvojizbové byty s predzáhradkou na prízemí začínajú na takmer 220-tisíc eur s DPH, trojizbové sú na obdobnej úrovni. Po prepočte ide o 2 400 až 2 600 eur/m2.

V ponuke je aj 152 parkovacích miest v podzemí, státie stojí 12-tisíc. Všetky domy majú jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia, najvyššie je ustúpené. Štart výstavby je naplánovaný na máj tohto roka s dokončením o dva roky neskôr. Developerom je spoločnosť BB Finance, architektúru navrhli Koneval Architects.

Nová KolibaZdroj: BB Finance

Len v posledných mesiacoch ohlásili investori v tejto časti Bratislavy niekoľko nových projektov, napríklad druhá fáza Belarie spustila predaj 57 bytov pri cenách 2 200 až 2 600 eur za štvorec. Byty tu majú byť hotové do konca budúceho roka.

Na povolenia čaká komplex Park pod Kolibou medzi Belariou a Novu Kolibou, kde zasa plánujú postaviť 59 bytov v súvislej bytovke smerujúcej do kopca a mestskej vile vo vrchnej časti územia. Štart výstavby očakáva investor na jeseň tohto roka.

A štvrtým rozbehnutým projektom v lokalite je Eleven, komplex jedenástich domov s veľkými bytmi s plánovaným dokončením v treťom štvrťroku 2017.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát