Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nová Koliba: Stovka bytov v predaji v bratislavských vinohradoch

21.04.2016 | Ľuboš Mistrík | © 2016 News and Media Holding

V kopci pod bratislavskou Kolibou sa chystá ďalšia výstavba bytových domov. Projekt v minulosti známy ako Bytové domy Vtáčnik, ktorý získal začiatkom tohto roka stavebné povolenie prešiel premenovaním na Nová Koliba. V týchto dňoch spúšťa predaj.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

V siedmich mestských vilách zoradených v dvoch radoch vznikne dokopy 98 dvoj-, troj- a štvorizbových bytov s výmerami od 73 až po 101 m2. K dispozícii sú prakticky identické dvojizbové byty, ktoré sú len zrkadlovo obrátené, rovnako tak aj trojizbové alebo štvorizbové jednotky.

Vzhľadom na veľkú výmeru bytov v ponuke sú aj dvojizbáky aj trojizbáky cenovo nastavené vyššie. Najlacnejšie dvojizbové byty s predzáhradkou na prízemí začínajú na takmer 220-tisíc eur s DPH, trojizbové sú na obdobnej úrovni. Po prepočte ide o 2 400 až 2 600 eur/m2.

V ponuke je aj 152 parkovacích miest v podzemí, státie stojí 12-tisíc. Všetky domy majú jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia, najvyššie je ustúpené. Štart výstavby je naplánovaný na máj tohto roka s dokončením o dva roky neskôr. Developerom je spoločnosť BB Finance, architektúru navrhli Koneval Architects.

Nová KolibaZdroj: BB Finance

Len v posledných mesiacoch ohlásili investori v tejto časti Bratislavy niekoľko nových projektov, napríklad druhá fáza Belarie spustila predaj 57 bytov pri cenách 2 200 až 2 600 eur za štvorec. Byty tu majú byť hotové do konca budúceho roka.

Na povolenia čaká komplex Park pod Kolibou medzi Belariou a Novu Kolibou, kde zasa plánujú postaviť 59 bytov v súvislej bytovke smerujúcej do kopca a mestskej vile vo vrchnej časti územia. Štart výstavby očakáva investor na jeseň tohto roka.

A štvrtým rozbehnutým projektom v lokalite je Eleven, komplex jedenástich domov s veľkými bytmi s plánovaným dokončením v treťom štvrťroku 2017.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát