Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nový Ružinov štartuje predaj tretej fázy, ponúka stovku bytov

08.03.2017 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Projekt Nový Ružinov situovaný neďaleko Prístavného mosta ohlasuje štart tretej etapy. Developerská skupina CZ Slovakia v nej chce ponúknuť stovku nových bytov. Okrem toho aktuálne prebieha aj kolaudácia prvej fázy.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Stavebné práce spustili na projekte pred rokom, v tom čase investor lákal aj na teasingovú kampaň. Za ten čas projekt rozbehol prvé dve fázy. Kým prvá ponúkla v dvoch budovách (Elisabeth, Landora) 64 bytových jednotiek, druhá uviedla na trh 70 apartmánov v bytovkách Roxy a Leonardo.

Prvá fáza predávala byty v priemere od 1 900 po 2 100 eur za štvorcový meter, dvojka bola lacnejšia, keď sa priemerná cena apartmánu pohybovala v rozmedzí od 1 800 po 1 900 eur za štvorcových meter. „Prvá aj druhá etapa sú už vypredané. Zo 134 bytov a apartmánov ostali tri,“ približuje pre TREND Reality projektová manažérka CZ Slovakia Andrea Kellenbergerová.

Nový RužinovZdroj: CZ Slovakia, a.s.

Obe fázy sú už rozostavané. „Prvá etapa je už postavená, momentálne prebieha jej kolaudácia, začiatok odovzdávania bytov novým majiteľom je naplánovaný na koniec tretieho kvartálu 2017. Druhá etapa je vo výstavbe, čoskoro by sa mala ukončiť hrubá stavba. Celá stavba by mala byť skolaudovaná koncom tohto roka a odovzdávanie majiteľom by malo začať v druhom kvartáli roka 2018,“ hovorí A. Kellenbergerová.

Developer aktuálne začal predávať bytovku s názvom Valentine, ktorá je spomedzi doteraz realizovaných najväčšia. Celkovo ponúkne 102 jedno- až štvorizbových bytov a apartmánov. Ceny sa pohybujú v priemere od 1 990 do 2 400 eur za štvorcový meter vo verzii štandard.

Napríklad trojizbový byt s rozlohou 63,62 štvorcového metra s lodžiou s výmerou necelých desať štvorcových metrov stojí 139 950 eur. Pri nákupe dvoj-, troj- a štvorizbového bytu vzniká kupujúcim povinnosť dokúpiť si aj parkovacie stojisko. Cena vnútorného je 9 600 eur, za vonkajšie pýta investor 5 400 eur.

Neprehliadnite

Oproti pôvodným plánom sa zmenil vnútorný areál projektu. „Pôvodne to bol klasický park s ihriskom uprostred. Prizvali sme však k spolupráci Michala Marcinova, víťaza ceny za architektúru CE-ZA-AR 2016 v kategórii Exteriér a ten so svojím tímom vytvoril multifunkčný park plný zelene, ktorý sa pohráva s modeláciou terénu, využitím netradičných herných prvkov a vytvára tak miesta pre hru a odpočinok pre všetky vekové kategórie,“ opisuje zmeny A. Kellenbergerová.

V projekte sú aj komerčné priestory, ich prenájom však zatiaľ nie je uzavretý. „Rokujeme s prevádzkou potravín, záujem je z ich aj z našej strany. Tak isto máme pár záujemcov o priestory na kaviareň alebo iné prevádzky obchodu,“ uzatvára A. Kellenbergerová.

Za projektom stojí developerská spoločnosť CZ Slovakia, ktorá je prepojená na podnikateľa Štefana Czucza, ktorý bol bývalým šéfom Transpetrolu. Komplex bol dlhé roky známy pod menom Dunajské predmestie. Na celkovej ploche vyše päť hektárov majú okrem bytových jednotiek vyrásť aj administratívne priestory a občianska vybavenosť. 

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Dunajské predmestie, Nový Ružinov

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Luxusne-Reality.sk

REB - REAL PARTNERS Predávate, prenajímate alebo kupujete luxusnú nehnuteľnosť? Využite naše služby. Navštívte www.luxusne-reality.sk

Pridať inzerát