Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Okolie Trnavy sa rozrastá

10.05.2012, 10:50 | Jana Hambálková | © 2012 News and Media Holding

V Majcichove rastie nová obytná štvrť

  • Tlačiť
  • 1

Presťahovať sa z hlavného miesta na pokojnejší vidiek? Ponuky pozemkov sú na všetky strany. Hoci človek môže kúpiť priestranný dom lacnejšie ako byt v bratislavskej novostavbe, zmieriť sa musí s dochádzaním za prácou. Vybrať si môže z projektov pri Senci, na Záhorí či pri Trnave.

V obci Majcichov, ktorá leží medzi Trnavou a Sereďou, je v projekte Horné Lúky v ponuke 26 pozemkov. Za štvorcový meter pýta investor, spoločnosť Amina Real, s.r.o., sumu 70 eur.

Záujemca si môže vybrať, či chce jeden z 18 pozemkov s veľkosťou necelých 500 až 1120 m2 určených pre samostatné rodinné domy alebo parcelu s radovým rodinným domom s priemernou výmerou 300 m2.

Podľa oficiálnej webovej stránky projektu sú zatiaľ štyri pozemky rezervované. Nový majiteľ si môže postaviť dom podľa vlastných predstáv alebo má možnosť kúpiť pozemok aj s domom. Vlani na jeseň investor začal s výstavbou prvého radového domu, tento rok v apríli pokračuje s ďalšími dvoma. Na parcelách sú už natiahnuté siete, vybudovaná je aj komunikácia.

Klient si môže vybrať, či chce len hrubú stavbu, holodom alebo postavenie domu na kľúč. Cena radových domov v podobe hrubej stavby začína od 65 500 eur vrátane DPH, pri samostatne stojacich od 73-tisíc eur.

Dokončený samostatne stojaci dom s úžitkovou plochou cez 146 štvorcov vychádza na 146,3-tisíc eur. Pre porovnanie, dvojizbový byt v pripravovanej bratislavskej novostavbe pri Horskom parku s výmerou cez 90 m2 stojí vyše 150-tisíc eur.

Vizualizácia – Horné Lúky

  • Tlačiť
  • 1