Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Orco zdražilo Parkville

17.04.2008, 13:22 | Peter Kremský | © 2008 News and Media Holding

Realitná firma spokojná s predajom, zdvihla ceny pre rast trhu.

  • Tlačiť
  • 14

Realitná spoločnosť Orco zvýšila ceny bytov vo svojom projekte Parkville na bratislavskej Kolibe. Potvrdil to obchodný riaditeľ Orco Slovakia John Sharpe. Ceny sa teraz podľa podlažia a orientácie na svetovú stranu pohybujú od 120 do 155-tisíc Sk/m2 s DPH. Predaj sa začal na úrovni zhruba 93-tisíc Sk.

parkville_upr.jpg

Firma zatiaľ predala zhruba 60 percent z 92 apartmánov. „Keď sa predaj rozbiehal, boli sme najdrahší projekt v Bratislave. Medzitým však prišli na trh projekty ako Eurovea a River Park s vyššími cenami a predávajú sa veľmi dobre,“ vysvetľuje J. Sharpe. „Preto sme sa aj my rozhodli posunúť ceny nahor. Slovenský rezidenčný trh nám to dovoľuje.“

Predaj podľa neho prebieha podľa plánu a developer je s odbytom spokojný. Voľné sú napríklad posledné dva dvojizbové byty a niekoľko trojizbových. Pomalšie sa naopak predávajú väčšie penthousy. Kolaudácia Parkville sa očakáva koncom októbra tohto roku a obyvatelia by sa tak do bytov mali nasťahovať pred Vianocami.

parkville_stavba.jpg

V cene apartmánu v Parkville je aj parkovacie miesto v podzemnej garáži, pivnica, zatrávnenie predzáhradky a okolia, internetový rozvod, či nadštandardná kuchynská linka so spotrebičmi. Obytný súbor bude mať stálu bezpečnostnú službu, vlastné fitnescentrum, byty sú vybavené vonkajšími roletami a strešné byty klimatizáciou.

Vizualizácia a foto - Orco

  • Tlačiť
  • 14