Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Panorama City: Rušné bývanie vo výškach

06.10.2016 | Martin Marec

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

06.10.2016 | petox

fuuha, kolko neobjektivnej chvaly autora na tento nepodareny a velmi skaredy projekt, musim sa z okna ofisu na to stale pozerat. Nikto z mojich kolegov nehodnoti tuto stabu kladne. a velmi sa tesim, kedy zas Trend vyhlasi sutaz o najskaredsiu stavbu, toto je jednoznacne cislo 1 za poslednych 25 rokov v Bratislave.
K clanku...
1) "Projekt náročný nielen z hľadiska architektonického, ale predovšetkým .... riešenia ekologickej záťaže " zaujimali by ma vysledky toho vyskumu, lebo vsetku zeminu z vykopu navozili na velikansku kopu na druhu stranu Pribinovej, o likvidacii ekologickych zatazi sa neda hovorit ani zdaleka.
2) "fasáda pôsobí čistým a moderným dojmom. " Fasada je oskliva sama o seba, navyse developer nenamontoval jednotne zaluzie a tak biela bytovka ma v kazdom okne ine zaluzie/zaclony celej farebnej skaly, co posobi rusivo, kedze okna su velke (keby som to mal povedat off the record, tak ako ciganska bytovka)
3) Dalej som necital :-) , lebo je tam sama chvala a pritom tie fotky vyzeraju skaredsie (chladne, neosobne, proste masovka) ako nas ofis (T115) a pritom to ma byt bytovka...Tolko zdravy podlad na skutocnost :-)

06.10.2016 | shaggy

Bolo by fajn, keby sa autor "odbornej" časti pohral trochu aj s úpravou svojho výstupu.
Pomenovanie fotiek 1_Fotka_steny je vhodná na blog nejakého tínedžra, nie na seriózny web.
To isté platí o fotkách padajúcich do strany. Nečakám, že odborník na stavbu bude aj odborníkom na fotenie. Ale očakávam, že seriózne médium má editora, ktorý tieto chybičky pred publikovaním opraví.

Ku kvalite projektu nemá zmysel sa vyjadrovať. Dostalo to pochvalné hodnotenie, asi je to tak správne. Mňa len udivuje, že tie lišty plávajúcej podlahy vyzerajú rovnako krivo, ako keby sa to pokladalo na podlahu vyrovnanú presnou rukou socialistického robotníka.