Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Panoráma v Karlovke so 67 bytmi

23.05.2011, 08:45 | Martin Labanc | © 2011 News and Media Holding

Otyk Invest začne s jej výstavbou v lete 2011

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

Otyk

Dvojblokovú, čisto rezidenčnú budovu prinesie do Karlovej Vsi na ulicu Staré Grunty spoločnosť Otyk Invest, s.r.o. Bytovka na svahovitom teréne bude mať 67 bytov. Investor k projektu nedávno spustil webovú stránku.

Projekt je korigovaný uskočenými podlažiami s terasami. Pri bloku A vzniknú 3 podzemné a 4 nadzemné podlažia so 45 bytovými jednotkami. Blok B bude mať o jedno podzemné podlažie menej. Obsahovať bude 22 bytových jednotiek.

Každý z bytov bude mať balkón, lodžiu, alebo terasu. „Z celkového počtu sme zatiaľ predali 11 z nich,“ aktualizuje Jana Rajnohová zo spoločnosti Otyk Invest. Cenovky začínajú na úrovni 1 505 eur za štvorcový meter vrátane DPH. Najdrahšie sú na úrovni 2 186 eur za štvorec.

Najväčšie zastúpenie majú 2-izbové byty s počtom 29 jednotiek. Nasledujú troj- a dvojizbové byty (19 a 12 jednotiek). Štvorizbákov bude sedem. Okrem bytov bude k dispozícii 57 garážových státí a 29 vonkajších parkovacích miest.

Investor má v rukách územné rozhodnutie od roku 2007. Stavebné povolenie dostal o rok nato. S výstavbou chce Otyk Invest začať v lete tohto roku. S prácami chce byť hotový do konca roku 2012.

Okrem obytného projektu Panoráma realizoval Otyk Invest v Karlovej Vsi polyfunkčný 17-podlažný vežiak Karolína, kde aktuálne predáva posledné dva mezonety. V Líščom údolí zasa dokončuje zástavbu rodinných domov.

Vizualizácia – Otyk Invest

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Otyk