Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Park pod Kolibou na Tupého spustil predaj s novým vizuálom

02.09.2016, 05:00 | Ľuboš Mistrík | © 2016 News and Media Holding

Na bratislavskom kopci nad železničným depom Tupého spustil predaj ďalší rezidenčný projekt. Prvé informácie o novostavbe nazvanej Park pod Kolibou prišli už pred niekoľkými mesiacmi, investorská firma Vinohradis Villas štartuje marketing a ponuku bytov v týchto dňoch.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy

Koliba

Ide o projekt hneď vedľa čerstvo rozostavanej druhej etapy novostavby Belaria. Charakteristický je kaskádovitým objektom v bočnej časti pozemku a samostatne stojacou budovu v hornej. Developer nazýva stavbu stúpajúcu do svahu Kaskády pod Kolibou, objekt na vrchu zasa Korunná vila.

Celkovo vznikne približne 60 bytov od jednoizbových až po päťizbové, čo závisí aj od konečného riešenia zvoleného budúcim záujemcom. Investor totiž umožňuje spájanie bytov.

Ich ceny sa pohybujú na úrovni okolo 2 400 až 2 500 eur/m2 vrátane DPH. Podľa oficiálnej webstránky je zatiaľ predaných niekoľko jednotiek. Vzniknúť má aj zhruba stovka parkovacích miest, väčšina schovaná v podzemí pod bytovkami. Štart výstavby predpokladá investor na jeseň, dokončenie v roku 2018.

Park pod KolibouZdroj: Bogár Králik Urban

Dominantou projektu má byť centrálny park s rozlohou 35 árov, komunitná záhrada, jazierko zadržiavajúce dažďovú vodu, ale aj outdoorové športoviská s multifunkčným ihriskom v spodnej časti bližšie k hlavnej ceste. Časť nazvaná Kaskády má mať zelenú strechu po celej dĺžke.

„Spolu s ďalšími investormi v susedstve sme sa dohodli na rekonštrukcii časti Tupého ulice,“ pre TREND Reality vysvetľoval na jar Tomáš Pull, jeden z investorov. Úzka a rozbitá cesta sa bude predlžovať a rozširovať až k projektu Vinohradis, pribudnú aj cyklopruhy a chodník. Na viacerých častiach cesty sa už v súčasnosti pracuje.

Dlhé roky zanedbané a ťažko dopravne prístupné územie nad železničným depom výraznejšie ožíva až v poslednom roku. Začala sa výstavba druhej etapy susedného projektu Belaria, hneď vedľa rastie aj Nová Koliba. Trochu ďalej sú to zasa veľké rodinné domy Eleven, ako aj projekt Grand Koliba či Rezidencia Na Kolibe.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Koliba

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát