Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Park pod Kolibou na Tupého spustil predaj s novým vizuálom

02.09.2016 | Ľuboš Mistrík | © 2016 News and Media Holding

Na bratislavskom kopci nad železničným depom Tupého spustil predaj ďalší rezidenčný projekt. Prvé informácie o novostavbe nazvanej Park pod Kolibou prišli už pred niekoľkými mesiacmi, investorská firma Vinohradis Villas štartuje marketing a ponuku bytov v týchto dňoch.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy

Koliba

Ide o projekt hneď vedľa čerstvo rozostavanej druhej etapy novostavby Belaria. Charakteristický je kaskádovitým objektom v bočnej časti pozemku a samostatne stojacou budovu v hornej. Developer nazýva stavbu stúpajúcu do svahu Kaskády pod Kolibou, objekt na vrchu zasa Korunná vila.

Celkovo vznikne približne 60 bytov od jednoizbových až po päťizbové, čo závisí aj od konečného riešenia zvoleného budúcim záujemcom. Investor totiž umožňuje spájanie bytov.

Ich ceny sa pohybujú na úrovni okolo 2 400 až 2 500 eur/m2 vrátane DPH. Podľa oficiálnej webstránky je zatiaľ predaných niekoľko jednotiek. Vzniknúť má aj zhruba stovka parkovacích miest, väčšina schovaná v podzemí pod bytovkami. Štart výstavby predpokladá investor na jeseň, dokončenie v roku 2018.

Park pod KolibouZdroj: Bogár Králik Urban

Dominantou projektu má byť centrálny park s rozlohou 35 árov, komunitná záhrada, jazierko zadržiavajúce dažďovú vodu, ale aj outdoorové športoviská s multifunkčným ihriskom v spodnej časti bližšie k hlavnej ceste. Časť nazvaná Kaskády má mať zelenú strechu po celej dĺžke.

„Spolu s ďalšími investormi v susedstve sme sa dohodli na rekonštrukcii časti Tupého ulice,“ pre TREND Reality vysvetľoval na jar Tomáš Pull, jeden z investorov. Úzka a rozbitá cesta sa bude predlžovať a rozširovať až k projektu Vinohradis, pribudnú aj cyklopruhy a chodník. Na viacerých častiach cesty sa už v súčasnosti pracuje.

Dlhé roky zanedbané a ťažko dopravne prístupné územie nad železničným depom výraznejšie ožíva až v poslednom roku. Začala sa výstavba druhej etapy susedného projektu Belaria, hneď vedľa rastie aj Nová Koliba. Trochu ďalej sú to zasa veľké rodinné domy Eleven, ako aj projekt Grand Koliba či Rezidencia Na Kolibe.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Koliba

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 79 568 EUR

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát